آیا صاحب یک وبسایت هستید و میخواهید مانند بسیاری از سایت های دیگر از پنل اس ام اس در سایت تان استفاده کنید؟ اگر سایتتان یک سایت وردپرسی است میتوانید از افزونه پیامک وردپرس که مکث اس ام اس بطور رایگان در اختیار شما قرار میدهد استفاده کنید.

کافیست افزونه را دانلود و نصب کرده و براحتی از آن استفاده کنید. برای استفاده از این افزونه نیاز دارید که یک پنل اس ام اس با قابلیت وبسرویس API داشته باشید. این افزونه برای وب سرویس سامانه پیام کوتاه مکث تنظیم شده که کاملا با افزونه همخوانی دارد.

ویژگی اصلی افزونه پیامک وردپرس

 • ایجاد ابزارک خبرنامه پیامکی در سایت
 • قابلیت استفاده بعنوان افزونه پیامک ووکامرس
 • پیامک edd
 • پیامک contact form7

برخی از امکانات افزونه پیامک وردپرس

 • سازگار با فروشگاه ساز ووکامرس است و اگر خریدی جدید در سایتتان انجام شود جزئیات سفارش را برایتان اس ام اس میکند.
 • سازگار با فروشگاه ساز easy digital download می باشد و مثل ووکامرس در این نوع سایت ها هم به موبایل مدیر جزئیات خرید جدید را اس ام اس میکند.
 • با افزونه contact form 7 نیز همخوانی دارد و اگر در بخش “ارتباط با ما” سایت کسی برایتان پیغام بگذارد جزئیات پیام را یرایتان پیامک میکند.
 • با این افزونه میتوانید یک “خبرنامه پیامکی” در سایتتان داشته باشید و کسانی که در این خبرنامه عضو میشوند را از مطالب و اخبار جدید سایتتان در قالب یک پیامک آگاه کنید. و میتوانید مشترکین خبرنامه را گروه بندی کنید. (توضیحات کامل در پایین)
 • اطلاع رسانی به مدیر سایت در مورد عضویت کاربر جدید در سایت
 • اطلاع رسانی به مدیر در مورد ارسال نوشته تازه توسط کاربران در سایت
 • اطلاع رسانی به مدیر در مورد ارسال دیدگاه جدید
 • اطلاع رسانی به مدیر در مورد ورود کاربران به سایت
 • اطلاع رسانی به مدیر در مورد انتشار نسحه جدید از وردپرس
 • ارسال پیامک با متن دلخواه به شماره دلخواه از بخش مدیریت وردپرس بدون مراجعه به سایت ارائه دهنده سامانه پیامکی

تمام امکانات ذکر شده تنظیمات کاملی دارند و شما می توانید نحوه و قالب متن ها و جزئیات اطلاع رسانی پیامکی را تنظیم کنید. همونطور که در بالا اشاره کردیم این افزونه به تنهایی امکانات کاربردی بسیار زیادی دارد که نیاز به توضیح زیادی ندارند ولی لازم دیدیم در مورد یکی از آنها توضیحات بیشتری داده شود:

خبرنامه پیامکی وردپرس

حتما در سایت های حرفه ای جدید قسمتی به نام خبرنامه پیامکی دیده اید که بازدید کننده های علاقمند را دعوت میکند تا با درج مشخصات شان از جمله شماره تلفن در آن عضو شوند تا از آخرین اخبار و رویدادهای آن در قالب اس ام اس باخبر شوند. شما نیز با نصب این افزونه میتوانید دقیقا همین بخش و قابلیت را برای وبسایت و بازدیدکنندگان علاقمند بوجود بیاورید.

بعد از نصب و فعال کردن این افزونه از قسمت ابزارک ها امکان اضافه کردن ابزارک خبرنامه پیامکی میسر می شود (برای فعال کردن افزونه می بایست مشخصات و رمز صحیح پنل پیامک را در تنظیمات افزونه وارد کرده باشید) که این ابزارک را میتوانید در فوتر یا سایدبار محل دلخواه درج کنید و شکل و ظاهر ابزارک با توجه به قالب سایت شما خواهد بود مثلا برای قالب فعلی سایت ما بصورت زیر است که در فوتر سایت گذاشته ایم.

 

خبرنامه پیامکی سایت وردپرسی

 

تنظیمات افزونه خبرنامه وردپرس

در تنظیمات افزونه قسمتی برای تنظیمات خبرنامه پیامکی تعیین شده است. در این قسمت میتوانید اعضای خبرنامه را گروه بندی کنید تا هر کس در ابتدا در گروه مورد علاقه یا مورد نیاز خودش عضو شود. و میتوانید تعیین کنید تا ثبت نام با تائید یک کد فعالسازی انجام گیرد تا از عضویت های اسپم جلوگیری شود. افرادی هم که قبلا عضو شده اند میتوانند از عضویت انصراف دهند.

همچنین میتوانید تنظیم کنید تا موقعی که نوشته تازه ای در سایت منتشر می شود به اعضای خبرنامه یک پیامک اطلاع رسانی (نام مطلب و لینک مطلب و نام سایت) بصورت اتوماتیک ارسال شود.

در تنظیمات افزونه قسمتی هم وجود دارد برای ارسال پیامک با متن دلخواه به شماره های دلخواه که در آنجا این امکان وجود دارد دریافت کننده را روی یک یا چند تا از گروه های اعضای خبرنامه قرار دهید و به آنها هر اخباری را که میخواهید به آسانی و سرعت ارسال کنید.

معرفی نوشته از طریق پیامک با افزونه پیامک وردپرس

این هم یکی دیگر از امکانات افزونه می باشد که با فعالسازی آن در بالای تمام مطالب سایتتان گزینه ای خواهد بود که بازدید کننده با فشردن آن فرمی را میبیند که در آن نام خود و دوستش و شماره موبایل دوستش را وارد میکند و ارسال را میزند و یک پیامک با این محتوای خاصی به دوست بازدیدکننده ارسال می شود.

“محمد عزیز سعید نوشته افزونه پیامکی را در آدرس www.max-sms.ir/wp-sms  به شما پیشنهاد میدهد”

4.9/5 - (9 امتیاز)