خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی

بازاریابی و تبلیغات پیامکی از روش های نوینی است که خودش از تکنیک های متعددی تشکیل شده و یکی از این رهکارهای پیامکی خبرنامه پیامکی میباشد. این روش پربازده ترین روش میباشد چون مشترکین به دلخواه و اراده ی خودشان در خبرنامه ی شما عضو میشوند پس تمام پیامک های تبلیغاتی ارسالی به آنها صددرصد هدفمند خواهد بود و هزینه اضافی و پرت برای شما به بار نخواهد داشت.

پیامک یک وسیله ارتباطی است که امروزه به یک وسیله تبلیغاتی هم تبدیل شده و با توجه به هزینه خیلی کمی که دارد از این ابزار تبلیغاتی استفاده ای بسیاری صورت میگیرد ولی همان طور که شاهد هستیم این امر موجب مزاحمت عمومی به بسیاری از هموطنان میشود تا جایی که اقدام به عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور ها میکنند. چه خوب میشد اگر عده ای از مردم خودشان داوطلبانه از ما میخاستند تا پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی اخبار برندمان را به آنها ارسال کنیم! بله این کار با ایجاد یک خبرنامه پیامکی ممکن است. کافیست خبرمنامه خود را ایجاد کنید و به تبلیغ و نمایش آن بپردازید و اجازه دهید تا مردم و مخاطبان خودشان با اختیار در خبرنامه ی شما عضو شوند و فقط به آنهایی پیامک هایتان را ارسال میکنید که دوست دارن بیشتر درمورد فعالیت های شما بدانند و از آخرین اخبار شما باخبر شوند تا هم هزینه کمتری برای شما داشته باشد  و هم بازدهی و تاثیر بسیار بالایی داشته باشید.

خبرنامه پیامکی را چطور ایجاد کنیم و چگونه برای آنها مشترک جذب کنیم؟!

شما باید مخاطبان را ترغیب به عضویت در خبرنامه تان بکنید و اوباید بداند عضویت در خبرنامه چه مزیت هایی برایش میتواند داشته باشد و این وظیفه شماست تا خبرنامه خود را تبلیغ و محبوب و سودمند کنید مثلا مخاطب بداند که با عضویت در خبرنامه از تخفیف های شما باخبر خواهد شد یا مشترکین خبرنامه کوپن خرید دریافت خواهند کرد یا هر هفته بین مشترکین خبرنامه قرعه کشی انجام خواهد شد و یا … تا برای مخاطب جذابیت لازم برای عضویت را داشته باشد.

شما باید خبرنامه پیامکی خودتون رو در هرجایی که میتونید تبلیغ کنید. در محل کار به مشتریان تبلیغ کنید در وبسایت و وبلاگتون و درکنار تبلیغ اصلی خودتون خبرنامه رو هم تبلیغ کنید.

*اگر برای عضویت وعده هایی داده اید با مشترکین خبرنامه صادق باشید و کاری نکنید که باعث صلب اعتماد شود و یک نکته مهم دیگه اینکه به آنها اجازه و امکان دهید تا درصورت تمایل از عضویت خبرنامه ی شما انصراف دهند تا نگران مزاحمت نشوند و با خیال راحت عضو شوند.

اگر یک وبسایت اینترنتی دارید میتوانید به آسانی یک خبرنامه پیامکی مانند خبرنامه پیامکی موجود در فوتر سایت ما داشته باشید.

خبرنامه پیامکی سایت وردپرسی

خبرنامه پیامکی سایت وردپرسی

برای اطلاعات بیشتر در این مورد به افزونه خبرنامه ی پیامکی وردپرس بروید.

 

خبرنامه پیامکی
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۲-۲ ۱۱:۱۹:۵۸ +۰۰:۰۰ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳|تكنیک های تبليغات پيامکی, درباره پنل اس ام اس|۲ دیدگاه

درباره نویسنده:

۲ دیدگاه

  1. […] در تنظیمات افزونه قسمتی برای تنظیمات خبرنامه پیامکی تعیین شده است. در این قسمت میتوانید اعضای خبرنامه را گروه بندی کنید تا هر کس در ابتدا در گروه مورد علاقه یا مورد نیاز خودش عضو شود. و میتوانید تعیین کنید تا ثبت نام با تائید یک کد فعالسازی انجام گیرد تا از عضویت های اسپم جلوگیری شود. افرادی هم که قبلا عضو شده اند میتوانند از عضویت انصراف دهند. (پیشنهاد میکنم بعد از این مطلب این مقاله رو هم بخونید: خبرنامه پیامکی ) […]

  2. […] خبرنامه های پیامکی همان اطلاع رسانی ها و اخباری هست که با اجازه، از طریق SMS به دوستان و آشنایان خودتون می فرستید. […]

دیدگاه خود را بنویسید

41 − 38 =