اگر پنل اس ام اس دارید و برای کسب و کار خود تبلیغات انجام میدهید، حتما ارسال اس ام اس به بلک لیست برایتان به یکی از معضلات تبدیل شده و تبلیغات شما را از مسیر هدفمندی دور کرده است. اما تنها این نیست! باید بگویم نه تنها در ارسال پیامک های تبلیغاتی، بلکه در ارسال پیامک های خدماتی هم این مشکل وجود دارد. به عنوان مثال اطلاع رسانی های پرداخت، اطلاع رسانی برای دانش آموزان و یا دانشجویان و …

در مطلب قبلی کاملا در مورد خطوط تبلیغاتی و خدماتی و نحوه تبدیل خطوط تبلیغاتی به خدماتی بحث کردیم. در صورت تمایل می توانید ابتدا آن مقاله را مطالعه کنید.

خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس
>

روش های ارسال پیامک به بلک لیست سیاه

همانطور که در مطلب قبلی هم اشاره شد خطوط ارسال پیامک تمام اپراتورهای سامانه های پیامکی به طور پیشفرض تبلیغاتی هستند و قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست (شماره موبایل هایی که جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند) را ندارند بنابراین برای ارسال پیامک به شماره های مسدود شده که به اصطلاح بلک لیست می گویند، باید از خط خدماتی استفاده کرد.

خط خدماتی ؛ تنها راهکار ارسال اس ام اس به بلک لیست

تنها راه ارسال پیامک به لیست سیاه استفاده از خط خدماتی می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است، این خط صرفا برای شما بوده و میتوانید از آن ورودی نیز داشته باشید. همانطور که در بالا نیز گفته شد، خطوط پیامکی به صورت پیشفرض تبلیغاتی هستند و پس از خرید باید اقدام به خدماتی کردن آن کرد. خدماتی کردن خط اختصاصی نیازمند 2 چیز است: مدارک شرکتی و 20 میلیون سفته. و فقط واحد های حقوقی میتوانند خط تبلیغاتی را به خدماتی تبدیل کنند.

اما اشخاص حقیقی چطور؟  در جواب این سوال باید بگویم کسانی که شرکت ثبت شده و یا بطور کلی شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارند میتوانند از خطوط خدماتی عمومی استفاده کنند.

خط خدماتی عمومی سامانه پیامک مکث

خطوط خدماتی عمومی در واقع خطوط خدماتی اختصاصی شرکت ما هستند که بصورت اشتراکی در اختیار کاربرانمان قرار میدهیم تا کاربران فاقد شرایط خدماتی نیز امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست را داشته باشند. عمده کاربرانی که این خطوط را به کاربرانشان ارسال کنند. یا کسانی که اطلاع رسانی های خاصی را به مخاطبان خاصشان باید ارسال کنند و ناتوانی در ارسال به بلک لیست این اطلاع رسانی را مخدوش خواهد کرد.

همان طور که ملاحظه فرمودید روی عبارت اطلاع رسانی زیاد تاکید شد. بله! این همان محدودیت خطوط خدماتی هست که فقط باید متن های صرفا اطلاع رسانی را به مخاطبان ارسال کنید .

نکته قابل ذکر اینکه؛ ما به تمام کاربرانمان خطوط خدماتی اشتراکی را ارائه می کنیم. کافیست در سامانه پیامک ثبت نام کنید و از داخل سامانه یک تیکت جهت دریافت خطوط خدماتی عمومی ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست

همانطور که اشاره شد و مسلم هست ارسال متن تبلیغاتی از خطوط خدماتی (چه اختصاصی و چه اشتراکی) ممنوع و خلاف قوانین اپراتورها هست. ولی شاید دنبال راهی باشید جهت ارسال تبلیغات به کل مشترکین اعم از لیست سیاه و سفید! برای این مورد هم سامانه پیام کوتاه مکث امکانی را فراهم کرده با عنوان ارسال سیمکارتی!

اما ارسال سیمکارتی چیست و چگونه کار میکند؟!

ارسال سیمکارتی ؛ تنها راه ارسال اس ام اس تبلیغاتی به لیست سیاه

ارسال سیمکارتی ارسال به بلک لیست

مکث اس ام اس با کمک مودم های GSM سیمکارتی امکانی را فراهم کرده تا به مشترکین تلفن همراه تحت پنل اس ام اس پیامک ارسال کنید. میخواهید در این مورد بیشتر بخوانید؟ پس به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
>

ویژگی این نوع ارسال چیست؟ از آنجایی که این نوع ارسال از شماره های واقعی سیمکارت مانند سیمکارت های ایرانسل انجام می شود در نتیجه هیچگونه بلک لیستی شامل این ارسال نمی شود و به همه مشترکین تلفن همراه ارسال میکند.

برتری ارسال سیمکارتی نسبت به خطوط خدماتی اینست که در ارسال سیمکارتی هر نوع متن تبلیغاتی را نیز میتوانید به همه مشترکین حتی مسدودی های بلک لیست نیز ارسال کنید. شاید این سوال به ذهنتان برسد که ارسال سیمکارتی سامانه شما چه تفاوت و برتری نسبت به ارسال سیمکارتی از گوشی موبایل شخصی دارد؟ (با اینکه هردو به بلک لیست ارسال میکنند) در ادامه به بررسی این موضوع هم خواهیم پرداخت…

ارسال اس ام اس به بلک لیست با ارسال سیمکارتی تحت پنل اس ام اس

ارسال سیمکارتی تحت سامانه پیامک یعنی اینکه شما می توانید با شماره سیمکارتی به تمام دیتابیس های کشوری موجود در سامانه از جمله:

  • منطقه ای
  • کدپستی
  • تفکیک جنسیت و سنی و …

پیامک ارسال کنید آن هم با قابلیت ارسال اس ام اس به بلکلیست!

ارسال اس ام اس به بلک لیست با ارسال سیمکارتی تحت وب

بدین معنی که میتوانید از ارسال سیمکارتی در وبسرویس پیامک خود استفاده کنید. این بیشتر در زمانی کاربرد دارد که از وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود پیامک های تلفیقی از متن های اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارسال کنید. چرا که در ارسال اس ام اس به بلک لیست با روش سیمکارتی، محدودیتی در متن تبلیغاتی و اطلاع رسانی ندارید و هر نوع متن تبلیغاتی را می توانید به بلک لیست ارسال کنید.

سخن آخر

اگر متن شما کاملا تبلیغاتی است و شماره مشتریان و بازار هدف خود را ندارید، میتوانید از قابلیت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت سامانه استفاده کنید. انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه‌ ای ارائه دهنده پنل اس ام اس خدماتی مانند مکث اس ام اس به شما کمک می کند تا ارتباط خود با مشتریان تان را حفظ و تقویت کنید. مشاوران حرفه‌ ای ما مشتاق شنیدن صدای شما و پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی همین حالا با شماره 02191300036 تماس بگیرید و یا از طریق منوی امکانات و تعرفه ها پنل پیامک خدمات ما را بررسی کنید.