هنگامیکه قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شهر یا استانی خاص و یا حتی به منطقه ای خاص از آن شهر داشته باشید، ارسال پیامک منطقه ای بهترین انتخاب خواهد بود. باید بگویم یکی از بهترین و تاثیرگذارترین نوع تبلیغات از نوعی است که در مجاورت محل فعالیت ما باشد.

مثلا اگر یک مدرسه غیر دولتی جدید داریم و میخواهیم برای جذب دانش آموز جدید برای سال یا ترم جدید تبلیغات کنیم هرگز تبلیغات گسترده در سطح کشوری انجام نمیدهیم چون هیچ دانش آموزی حاضر به ثبت نام در مدرسه ای دور و با فاصله زیاد از منزل نیست و حتما در یکی از مدارس مجاور محل سکونت ثبت نام خواهد کرد.

نمایندگی بیمه، فروشگاه ها، بطور کلی همه مواردی که خدمات را بصورت حضوری ارائه میدهند و شعبه های فراوانی در کشور ندارند باید از این نوع تبلیغات استفاده کنند. مطمئن باشید تبلیغات در محل مجاور به شما یا محل خاصی که میدانید پتانسیل کافی دارد بهترین نوع تبلیغات است و بازدهی خیلی بالایی خواهد داشت.

اما سوال اینست که کدام نوع از تبلیغات این خواسته ها را برآورده میکند؟ آیا این نوع تبلیغات هزینه بالایی دارد؟

ارسال پیامک منطقه ای کل کشور

“ارسال پیامک منطقه ای کل کشور” یکی از ماژول های تبلیغاتی پنل اس ام اس مکث هست که تمام این خواسته های شما را با امکانات جانبی دیگر با تعرفه اس ام اس ارزان مهیا کرده است.

با استفاده از این ماژول سامانه پیام کوتاه مکث شما میتوانید هر محله، خیابان، شهرک یا بطور کلی هر منطقه را در هرکدام از استان ها و شهر ها انتخاب کنید و ارسال پیامک هدفمند منطقه ای انجام دهید.

ارسال پیامک به کد پستی مناطق - ارسال پیامک به مناطق پستی

روش کار ارسال پیامک کد پستی به این صورت است که کد پستی مربوط به محله یا منطقه مورد نظر را وارد میکنید و سامانه تعداد شماره موبایل های ثبت شده  این محدوده را اعلام میکند و شما از بین این تعداد میتوانید به تمام و یا به تعداد دلخواه متن پیامک را ارسال کنید. با توجه به تنظیماتی که شما وارد میکنید ارسال میتواند آنی باشد. یا زماندار باشد و یا حتی بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه دوره ای تکرار شود.

پس تنها چیزی که لازم است بدانید کد پستی منطقه مورد نظر است. این کد پستی در واقع 5 رقم اول کدپستی ده رقمی پشت کارت ملی است. یا 5 رقم اول کدپستی که در قبض های تلفن و … درج میشود. کد پستی منطقه ای یک عدد 5 رقمی میباشد. که شما در صورت تمایل میتوانید رقم آخر را وارد نکنید و کد را بصورت 4 رقمی وارد کنید و شعاع ارسال را بزرگتر کرده و به مناطق مجاور دیگر هم ارسال کنید.

ارسال پیامک منطقه ای به همراه اول و ایرانسل

یکی از مزایای ارسال منطقه ای اینست که در ارسال پیامک منطقه ای کد پستی، هم اپراتور ایرانسل و یا همراه اول بودن، و همینطور جنسیت مرد یا زن بودن هدف را میتوان مشخص کرد. بدین ترتیب شما میتوانید به صورت هدفمند پیامک ارسال کنید! میپرسید چگونه؟

فرض کنید فروشگاه لوازم آرایشی دارید و میخواهید تبلیغات پیامکی انجام دهید! قاعدتا پیامکی با محتوای تبلیغات لوازم آرایشی چندان برای آقایان دلچسب نیست! از این رو شما با تفکیک سن و جنسیت میتوانید به بازار هدف خود پیامک شلیک کنید! اگر میخواهید در این مورد بیشتر بدانید مقاله ما را از دست ندهید:

ارسال اس ام اس با استفاده از کد پستی
>

کد پستی شهر ها را از کجا بدانیم!؟

نگران نباشید! ما نقشه کد پستی مناطق برخی از شهر ها را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید:

 نقشه کدپستی شهر ها

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطق مختلف، شهرها و استان ها، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!