کاربرد پنل پیامک در بازاریابی توریسم

//کاربرد پنل پیامک در بازاریابی توریسم

کاربرد پنل پیامک در بازاریابی توریسم

ارسال پیام کوتاه یک راه سریع برای برقراری ارتباط است که روز به روز در حال محبوب شدن در بین کسب و کارها و سازمانها جهت ارتباط با مشتریان میباشد.

مشاغلی که مرتبط با صنعت توریسم نیز میتوانند از خدمات سامانه پیام کوتاه در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنند ، در این مطلب به چند نمونه روش ارسال پیام کوتاه در ضنعت توریسم اشاره می نماییم.

ایجاد کلمات کلیدی برای نکات مفید

ارائه کلمات کلیدی برای مخاطبان بسیار خوب می باشد ، به طوری که آنها با ارسال کلمات کلیدی به شما نکات مفید و سودمند را میتوانند دریافت کنند.

زمانی که یک بازدید کننده سفری را رزرو می کند، بهتر است شما برای او یک کلمه کلیدی تعیین کنید ، زمانی که آنها کلمه کلیدی تعریف شده را با پیامک برای شما ارسال کنند ، شما با ارائه نکات و ترفندهای میتوانید به آنها کمک کنید تا برای مسافرت خود آماده شوند ، همچنین این کار به شما کمک میکند تا با توریست های خود قبل از آغاز مسافرت ارتباط نزدیک برقرار کنید.

یادآوری رویدادهای آینده به توریست ها

توریست هایی که به منطقه شما سفر میکنند قرار نیست با تمام رویدادهای آتی پیرامون خود آشنایی داشته باشند ، میتوانید از طریق ارائه یادآوری کننده ها برای بازدیدکنندگان آنها را تشویق کنید تا در رویدادهای محلی نیز شرکت کنند.

پیام های کوتاه میتوانند برای توریست هایی ارسال شوند که در روز قبل از رویداد در  پنل پیامک ثبت نام کرده اند، بوسیله این روش ، رویدادها دقیقا قبل از برگزاری در ذهن توریست ها یادآوری شده و تازه می مانند.

ارسال اطلاعات اختصاصی درباره منطقه

ممکن است توریست ها با تاریخ بومی و اطلاعات منطقه شما آشنایی نداشته باشند ، شما می توانید از طریق ارسال پیام کوتاه و اطلاع رسانی درباره این موضوع به توریست ها کمک کنید تا بتوانند اطلاعات بیشتری را درباره منطقه بازدید خود کسب کنند ، همچنین می توانید این پیامک ها را در طول فواصل زمانی بازدید توریست ها از منطقه برای آنها ارسال نمائید.

میتوانید اطلاعات مورد نظر را اختصاصی تر کنید ، به صورتی که با پرسیدن مناطق ویژه مورد بازید توریست ها در روزهای آینده ، جزئیات بیشتری درباره آن مناطق را به آنها ارائه کنید.

کاربرد پنل پیامک در بازاریابی توریسم
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۲۹:۳۴ +۰۰:۰۰ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

78 − = 69