پنل اس ام اس همراه اول

پنل اس ام اس همراه اول

اپراتور همراه اول به عنوان گستره ترین اپراتور موبایلی ایران، اکثر کاربران تلفن همراه را شامل می شود. اگر بخواهیم به مشترکین همراه اول که درصد بیشتری از مخاطبان تلفن همراه را تشکیل داده اند پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم، می توانیم ارسال هدفمندی داشته باشیم.

در این راستا، مکث اس ام اس ارائه کننده امکانات پنل اس ام اس همراه اول می باشد که در این مطلب می خواهیم به بررسی آنها بپردازیم…

ارسال از روی نقشه از طریق پنل پیامک همراه اول

ارسال پیامک از روی نقشه

سامانه های پیامکی از بانک های شماره تلفن مختلفی، جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و…استفاده می کنند. ارسال پیامک از روی نقشه یکی از قابلیت هایی است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی، بازاریابی و… مورد استفاده قرار می گیرد. اما ارسال از روی نقشه چگونه صورت می گیرد؟ در جواب این سوال باید بگویم که این نوع ارسال از روی دیتابیس کدپستی بنا گذاری شده است که در واقع کدپستی مناطق مختلف را در نقشه ی گوگل برای شما گردآوری کرده ایم.

در این منو از سامانه نقشه ی شهر های بزرگ قابل مشاهده می باشد که محله ها ریز به ریز بلوک بندی شده اند و شما کافیست با انتخاب محله ی مورد نظر، تعداد شماره های همراه اول و یا ایرانسل را مشاهده کرده و متن پیامک خود را نوشته و ارسال کنید.

ارسال منطقه ای کد پستی با سامانه پیامک همراه اول

در این منوی ارسال، روش کار بین صورت است که شما کد پستی مربوط به منطقه یا محله مورد نظر را وارد می کنید و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره موبایل های ثبت شده در این مناطق را نمایش می دهد و در گام بعدی شما به تمام شماره ها و یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک موردنظرتان را نوشته و ارسال می کنید.

توجه داشته باشید که ارسال منطقه ای کد پستی می تواند آنی، زمان دار و حتی به صورت هفتگی،ماهانه یا سالانه باشد.

ارسال بر اساس پیش شماره همراه اول

ارسال پیامک پیش شماره ای همراه اول

در این منوی ارسال، در قدم اول استان و سپس شهر موردنظر خود را انتخاب می کنید که با اینکار تمامی پیش شماره های تلفن همراه نشان داده می شود که از میان آنها پیش شماره ی موردنظرتان را با تفکیک شماره تلفن های دائمی یا اعتباری، انتخاب می کنید و سامانه تعداد شماره ها را نشان می دهد و شما ارسال خود را انجام می دهید.

ارسال تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت

ارسال تفکیک سن و جنسیت نیز مانند ارسال پیش شماره همراه اول، در ابتدا استان، شهر و نیز دائمی یا اعتباری بودن را انتخاب می کنیم سپس در پیش شماره های دلخواه رده ی سنی را در جسیت مرد یا زن تعیین کرده و سامانه تعداد شماره های موجود را نمایش می دهد سپس شما می توانید پیامک مورد نظرتان را ارسال کنید.

پنل اس ام اس همراه اول
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۱:۵۷:۲۹ +۰۰:۰۰ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۷|امكانات پنل اس ام اس, درباره پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم و عاشق تولید محتوا و مقاله نویسی... مدرس زبان انگلیسی و عاشق شعر :) با ستم و جفا خوشم، گرچه درون آتشم... چونکه تو سایه افکنی، بر سرم ای همای من... #مولانا

دیدگاه خود را بنویسید

+ 30 = 31