سامانه پیامک بوشهر

سامانه پیامک بوشهر

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای استان بوشهر را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک استان بوشهر را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی استان بوشهر، ارسال از روی نقشه برای استان بوشهر، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان بوشهر، ارسال پیامک به مشاغل استان بوشهر و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان بوشهر و امکانات پنل پیامک برای استان بوشهر و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف استان بوشهر

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان بوشهر و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان بوشهر می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان بوشهر قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای استان بوشهر

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای استان بوشهر و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه استان بوشهر از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان بوشهر شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان بوشهر

یکی از امکانات سامانه اس ام اس استان بوشهر بانک شماره موبایل استان بوشهر بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان بوشهر استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان بوشهر که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در بوشهر می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

سامانه پیامک بوشهر
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۲:۰۹ +۰۰:۰۰ خرداد ۲ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 1 = 3