امروزه ارسال اس ام اس تبلیغاتی یکی از بزرگترین روش های موثر در زمینه بازاریابی و تبلیغات است که صاحبان مشاغل از این طریق کالا و خدمات خود را به عموم مردم یا دسته ای خاص از مردم معرفی می کنند.

از آغاز سال 92 امکان ارسال پیامک به خطوط ایرانسل فراهم نموده شده است. بنابراین تمام کاربران میتوانند محدوده مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیامک خود را به صورت انبوه به آن منطقه ارسال کنند. و تمامی افرادی که با خطوط ایرانسل در آن منطقه قرار دارند می توانند آن را دریافت کنند. این روش ارسال بی تی اس نامیده میشود.

با استفاده از این سرویس میتوان به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر پیام های تبلیغاتی بی تی اس ارسال نمود. با فراهم بودن این قابلیت منحصر به فرد برای کلیه شهر های ایران، امکان ارسال به افراد حاضر در یک موقعیت خاص در همه مناطق و موقعیت های کشور وجود دارد.

پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کدپستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین این شرکت و شرکت ایرانسل از این پس می توان به موبایل های حاضر در یک یا چند منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمود.

ارسال BTS با چه شماره هایی صورت می پذیرد؟

لازم به ذکر است که این سیستم مختص به استان و یا شهر خاصی نبوده و امکان ارسال تبلیغات به تمامی شماره های ایرانسل از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و تمام پیش شماره های آتی ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری در تمامی نقاط ایران را میدهد.این روش یکی از روش های کاملا موثر و دقیق جهت ارسال اس ام اس از طریق شماره های ایرانسل است. که ارسال کننده میتواند به راحتی متن و منطقه یا خیابان مورد نظر خود را مشخص کندو ارسال پیام خود را انجام دهد.

هزینه کم، بازخورد بیشتر با پنل پیامک مکث
>

برای اطمینان از صحت و بازدهی بالای این روش شما میتوانید شماره ایرانسل جدیدی را خریداری کرده و بدون اینکه شماره آن را به کسی اطلاع دهید ان شماره را در زمان ارسال پیامک در منطقه ویژه مورد نظر قرار دهید، خواهید دید که خط جدید شما نیز جزو دریافت کنندگان اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل با روش بی تی اس میباشد.

ارسال پیامک به دکل های مخابراتی برای هتل ها، شرکت های برگزار کننده همایش ، فروشگاه ها و … بسیار کاربردی می باشد..
ضمنا لازم به ذکر است که حداقل تعداد پیامکهای ارسالی به خطوط ایرانسل 10000عدد میباشد و این نوع ارسال با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میگردد.

ذکر این نکته مهم است که در این نوع ارسال تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است. پس درصد خاموش بودن شماره تقریبا صفر است.
بدلیل اینکه درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین میباشد احتمال نرسیدن پیامک به مخاطب نیز درحد صفر می باشد.

نحوه ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل

  • برای ارسال از آیتم ارسال جدید استفاده نمایید.
  • در این بخش می توانید ارسال به دکل های مخابراتی محدوده ایرانسل داشته باشید.
  • توجه نمایید بعد از درج هزینه ارسال به صورت کامل از حساب شما کسر و امکان حذف و یا تغییر در متن ارسال نخواهد بود.
  • تمامی ارسال ها 72 ساعت بعد از ثبت ارسال خواهد شد.
  • ارسال های این بخش بر روی دکل BTS ایرانسل به صورت یک طرفه “فقط ارسال” خواهد بود و دریافت نخواهد داشت.

ارسال پیامک دکل BTS

پس از دریافت پنل پیامکی مکث اس ام اس، از قسمت ارسال از دکل ایرانسل ابتدا استان و شهر مورد نظر را انتخاب می نماییم و آدرس محدوده ارسال را از روی نقشه گوگل مشخص می نماییم، تعداد ارسال را در فیلد مورد نظر وارد می کنیم و در نهایت پس از تعیین روز و ساعت ارسال به دکل ایرانسل، متن مورد نظر را وارد کرده و دکمه ثبت درخواست را کلیک می نمایید.در نتیجه ارسال اس ام اس دکل در زمان مشخص شده انجام می گیرد و گزارش کلی ارسال پیامک به دکل در قسمت لیست ارسال ها قرار می گیرد.

  • آدرس اعلام شده می بایست کامل باشد به طور مثال: استان تهران، شهر تهران ، محدوده ونک ( میدان ونک )
  • زمان ارسال پیام 72 ساعت کاری بعد از ثبت درخواست است و نتیجه ارسال در همین بخش اعلام خواهد شد.
  • ارسال دکل مخابراتی فاقد گزارش از طرف اپراتور است و فقط ارتباطات ایرانسل اعلام ارسال موفق می نماید
  • در روز های تعطیل مانند جمعه و یا تعطیلات تقویمی امکان ارسال میسر نخواهد بود.
ارسال اس ام اس با استفاده از کد پستی
>

سخن آخر…

ارسال دکل مخابراتی (ارسال پیامک از آنتن ایرانسل BTS) به هر نقطه از کشور و شهر مورد نظر امکان پذیر است، و فقط به شماره های همراهی که در زمان ارسال روشن و در حال تردد در محدود دکل هستند،ارسال می شوند.
نکته قابل توجه در ارسال پیام دکل ایرانسل این است که کلیه ارسال های پیام به این شکل فقط به خطوط روشن ارسال می شوند در نتیجه حتی یک sms نرسیده به گوشی نیز باقی نمی ماند، و به همین خاطر ارسال دکل bts پر طرفدارترین ارسال پیام کوتاه می باشد.

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

[go_pricing id=”basic15″]