یکی دیگر از امکانات و خدمات کاربردی سامانه پیامکی مکث که عده زیادی از کاربران از آن استفاده میکنند ، ارسال پیامکها به صورت زماندار می باشد.

در تمامی منو های ارسال اس ام اس در پنل پیام کوتاه مکث، امکان ارسال زماندار با نام ارسال در آِینده موجود می باشد.

فرض کنید صاحب یک شرکت بیمه هستید و برای بیمه گذاران خود پیامک ارسال می کنید و سررسید تمامی بیمه گذاران در یک ماه نمی باشد و شما نیاز دارید تا پیامکها را برا اساس سررسید برای مشتریان ارسال کنید که این ارسال ها ممکن است برای ماه های بعد ایجاد شوند، بنابراین استفاده از این امکان میتواند کمک بزرگی برای ارسال های شما باشد.

یکی از ویژگی های مهم ارسال زماندار سهولت استفاده از آن می باشد و کاربر میتواند تنها با چند کلیک برای پیامک خود زمان مورد نظر را تنظیم نمایند.

جهت استفاده از این امکان با توجه به عکس ،‌ وارد پنل شد و در قسمت ارسال پیامک منوی ارسال را انتخاب کرده و بعد از قرار دادن متن مورد نظر خود در قسمت پایین و قسمت شیوه ارسال ، زمان ارسال پیامک خود را بصورت ارسال در آینده تعیین کنید. به اینصورت یک تقویم را مشاهده خواهید که در آن ماه و روز مد نظر را برای ارسال انتخاب و همچنین ساعت و دقیقه دقیق را نیز تعیین میکنید.

timing sms

timing sms

 

ارسال درآینده مربوط به نوع خاصی از ارسالها نیست, بلکه در تمام منوهای ارسال چه بصورت تکی/ گروهی/ کشوری/ ارسال از روی فایل/ هوشمند/ سنی جنسی و … قابل دسترسی و استفاده میباشد.

لغو ارسال زماندار

در ارسال زماندار شما میتوانید بعد از ثبت شدن ارسال تا وقتی که هنوز عمل پیامک، ارسال نشده،‌ به منوی گزارشات ارسال رفته و ارسال مورد نظر را کنسل و از ارسال جلوگیری کنید. در این مورد هزینه ای هم بابت ارسال کنسل شده اخذ نمیشود.

 

 

 

 

تخفیف نوروزی مکث پیامک
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس