پنل اس ام چیست؟

//پنل اس ام چیست؟

پنل اس ام چیست؟

پنل اس ام اس مکث6 - سامانه پیام کوتاه - سامانه ارسال اس ام اس

پنل اس ام اس چیست؟

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد نام پنل اس ام اس را شنیده اید و حدس میزنید که ممکن است با یک همچنین ابزاری میتوانید به کسب و کار خود رونق دهید ولی اطلاع زیادی در مورد امکانات و عملکرد و نحوه تهیه آن ندارید. در این مطب خلاصه ای در این مورد برای شما عزیزان ارائه میشود.

پنل اس ام چیست؟ سامانه پیامکی چیست؟سامانه پیام کوتاه چیست؟ سامانه ارسال اس ام اس انبوه چیست؟ و …

تمام اصطلاحات فوق در واقع نام های دیگر پنل اس ام اس هستند که هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط در گفتار زبانی تفاوت دارند و در عمل یک چیز هستند.

سامانه پیامکی یک ابزای است برای ارتباط با مشتری / دانش آموزان / دانشجویان  و بطور کلی مخاطبان  و از سوی دیگر یک وسیله تبلیغات گسترده و هدفمند و از همه مهمتر ارزان قیمت است.

تبلیغات انبوه:

شما میتوانید با استفاده از امکانات سامانه اس ام اسی برند خود را در سطح کشور بصورت هدفمند با کمترین هزینه و سرعت خیلی بالا تبلیغ کنید یا اخبار و اطلاعیه و فراخوان خود را اعلام کنید. میتوانید به یک منطقه پستی مشخص و یا کوچه و بازار مشخص در شهر خاص که هدف شماست پیامک ارسال کنید. یا به پیش شماره های خاص یک شهر اس ام اس انبوه بفرستید. ویا حتی میتوانید از بانک اطلاعاتی مشاغل که ما در اختیار شما قرار میدهیم به صاحبان مشاغل یا اصناف خاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

ارتباط با مخاطب:

یک کاربرد دیگر سامانه پیامک که به آن اشاره کردیم ارتباط با مخاطب بود. شما میتوانید با استفاده از ماژول مسابقه و نظرسنجی پنل ارسال اس ام اس مکث  بین مخاطبان یک مسابقه یا نظر سنجی پیامکی ایجاد کنید و در مورد مواردی مثل نحوه عملکرد کارمندان / کیفیت خدمات و … نظر مخاطبانتان را بدانید. و یا حتی از این سامانه به عنوان یک صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی استفاده کنید. و با استفاده از ماژول “پاسخگوی خودکار” پیامک های خودکار در پاسخ به پیامک های دریافتی  ارسال کنید.

و بسیاری از امکانات دیگر که میتوانید در امکانات سامانه پیامکی بخوانید.

پنل اس ام اس مکث5 - سامانه پیام کوتاه - سامانه ارسال اس ام اس

 

 

شاید این تعریف را شنیده اید که: سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار تحت وب است.

این جمله بدین معنی است که شما نیازی نیست برای استفاده از این سامانه هیچ نرم افزاری را روی کامپیوتر خود نصب کنید. بلکه ما این سامانه را در سایت مکث اس ام اس بصورت نصب شده داریم و شما از طریق وبسایت ما وارد سامانه میشوید. یعنی تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر و اینترنت است. البته نیازی نیست که شما همیشه آنلاین باشید. میتوانید پیامک هایتان را با استفاده از قابلیت “ارسال زمان بندی شده” تنظیم کنید تا سامانه آنها را با توجه به تنظیمات شما در زمان مقرر ارسال کند.

سامانه پیام کوتاه نرم افزار تحت وب

پنل اس ام اس مکث6 - سامانه پیام کوتاه - سامانه ارسال اس ام اس

 

سفارش و خرید پنل اس ام اس:

با توجه به نیاز خود پنل های کاربری را از صفحه ی امکانات و تعرفه پنل های کاربری  با هم مقایسه کنید و یکی را انتخاب کنید. واز قسمت سفارش بصورت آنلاین خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید راهنمای خرید را بخوانید.

تعرفه ارسال پیامک:

تعرفه هر پیامک ارسالی با توجه به نوع پنل خریداری شده متفاوت است و از 80 ریال برای هر پیامک شروع میشود.

برخی از امکانات مکث اس ام اس:

شارژ آنلاین: شاید از خود میپرسید که خوب الان پنل خریدااری کردیم  چگونه پنل را شارژ خواهیم کرد. شما برای شارژ حساب پیامکی پنلتان نیازی نیست به بانک مراجعه کنید و یا …. در داخل سامانه امکان شارژ حساب به صورت آنلاین وجود دارد و شما از آن قسمت مبلغ دلخواه را از طریق درگاه بانکی شارژ میکنید.

برگشت هزینه ی پیامک های نرسیده به گوشی: شما وقتی از سامانه پیامک ارسا میکنید ممکن است موبایل مخاطب در دسترس نباشد / خاموش باشد / در لیست سیاه مخابرات باشد و یا به هر علت دیگری امکان دریافت پیامک نداشته باشد. در این صورت سیستم مکث اس ام اس بطور اتوماتیک تمام هزینه پیامک های نرسیده به گوشی را بعد از 48 ساعت بر خواهد گرداند و بدین ترتیباز حساب شما هیچ شارژ پیامکی به حدر نخواهد رفت.

–  شما در سامانه پیام کوتاه مکث  هیچ اجباری ندارید که حتما مبغ مشخصی را شارژ یامک بخرید یا حتما بیش از تعداد خاصی پیامک ارسال کنید. و در این مورد کاملا آزاد هستید.

 

پنل اس ام اس مکث5 - سامانه پیام کوتاه - سامانه ارسال اس ام اس

پنل اس ام چیست؟
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۴:۲۳ +۰۰:۰۰ مرداد ۷ام, ۱۳۹۳|درباره پنل اس ام اس|یک دیدگاه

درباره نویسنده:

یک دیدگاه

  1. پنل اس ام اس آذر ۹, ۱۳۹۵ at ۲۱:۱۰ پاسخ

    بسیار عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

+ 35 = 43