[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

جلوگیری از دریافت پیامک های تبلیغاتی
جلوگیری از دریافت پیامک های تبلیغاتی

 

ارسال پیامک امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد و در سالهای اخیر بعنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز استفاده میشود ولی  این امر برای بعضی از هموطنان ممکن است مشکلاتی بوجود آورد و از دریافت حجم و تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی در طول روز ناراضی و شاکی باشد.

هرکدام از مشترکین همراه اول و ایرانسل این امکان را دارند تا قابلیت دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کنند و به اینصورت دیگر هیچ پیامک تبلیغاتی از سوی اپراتورهای 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و 021 دریافت نخواهندکرد. البته پیامک های ارسالی از سوی بعضی ارگان ها مثل بانک ها را نمیتوان فیلتر کرد.

غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول:

اگر مشترک همراه اول هستید عدد 1 را به 8999 ارسال کنید تا از دریافت پیامک تبلیغاتی انصراف دهید. و یا اگر قبلا انصراف داده اید و الان بنا به دلایلی مایل هستید تا دریافت پیامک های تبلیغاتی برایتان فعال شود عدد 2 را به 8999 ارسال کنید.

چرا افزونه های پیامکی فعال نمی شوند؟
>

لازم به ذکر است که عملیات فعالسازی و غیر فعالسازی 24 ساعت بعد اعمال خواهد شد.

غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل:

و اگر سیم کارت شما ایرانسل هست برای غیر فعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی عدد 2 را به 5005 ارسال کنید.

 

 

 

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]