بازاریابی با اس ام اس

//بازاریابی با اس ام اس

بازاریابی با اس ام اس

یکی از مهمترین عوامل ایجاد تغییرات در نحوه ی ارتباطات پیشرفت در حوضه ی اطلاعات و ارتباطات میباشد که باعث تغییر و بوجود آمدن روش های بازازیابی شده است. امروزه به ابزارهای تبلیغاتی رادیو, تلویزیون, روزنامه و مجلات, وبسایت ها, آگهی نامه ها و … ابزار قدرتمند و اثرگذار دیگری بنام تبلیغات پیامکی اضافه شده است.

بازاریابی از طریق اس ام اس بهترین روش برای تبلیغات و بازاریابی هست چون خیلی ارزان, هدفمند, دردسترس و خصوصی هست. خصوصی به این معنی که: همانطور که خودتان هم مستحضر اکثر افراد موبایل هایشان را از خودشان دور نمیکنند و تمام پیام های دریافتی را میخوانند این بازدهی و تاثیرگذاری بسیار بالا در قبال هزینه ی اندک است که در سایر ابزارهای بازاریابی به این شکل موجود نیست.

 

مزایای بازاریابی از طریق اس ام اس:

بازاریابی از طریق sms مزایایی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم.

انتقال سریع پیام به بازار هدف: اگر شما متن پیامک را آماده کرده اید و بازار هدف را نیز مشخص کرده اید جای هیچگونه اتلاف وقت نیست و با فشردن یک دکمه در پنل اس ام اس پیامک ها را در یک لحظه ارسال کنید.

ارسال متن پیامک متمایز برای هر فرد مشخص: با استفاده از ماژول ارسال متناظر پیامک میتوانید در یک فایل اکسل تنظیم کنید تا برای هر فرد یک متن مخصوص خودش ارسال شود و بعد این فایل را در پنل سامانه پیامک وارد کنید تا هر متن به فرد مشخص شده ارسال شود. با این روش خاص بودن مخاطب برایش لذت بخش خواهد بود.

تبلیغات ارزان و کم هزینه: تعرفه ارسال هر پیامک 77 ریال میباشد که شما این هزینه ناچیز میتوانید کسب و کار خود را رونق دهید که این کار با این هزینه در سیستم های تبلیغاتی و بازاریابی دیگر ممکن نیست.

دسترسی همیشگی و لحظه ای به مشتریان: همانطور که قبلا هم اشاره کردم اکثر افراد تلفن همراه خود را در شبانه روز و هر شرایطی با خود دارند و از طریق آن دردسترس هستند.

بخاطرسپاری بالا: چون معمولا متن پیامک ها کوتاه است و به وسیله شخصی فرد ارسال ناخواسته آنرا باخط میسپارد و تا مدت طولانی آن را مدام به یاد می اورد.

ذخیره کردن پیام و ارسال آن به دیگران: همان طور که میدانید بطور پیشفرض smsهای دریافتی در گوشی موبایل ذخیره میشوند و اگر متن پیامک ارسال به مشتری زیبا و خوشایند و جذاب باشد آن را حذف نمیکند و حتی ممکن است به دوستانو آشنایان خودش هم ارسال کند و ناخوداگاه بازاریابی و تبلیغات شما رواج داده شود!

 

بازاریابی با اس ام اس
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۲-۲ ۱۱:۱۳:۵۷ +۰۰:۰۰ مهر ۶ام, ۱۳۹۳|تكنیک های تبليغات پيامکی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 5 = 5