مزیت تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای تبلیغات

/, درباره پنل اس ام اس/مزیت تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای تبلیغات
0
0
2
0
روز
2
2
ساعت
4
5
دقیقه
1
2
ثانیه

مزیت تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای تبلیغات

معمول ترین روشهای تبلیغات که امروزه رواج دارند تبلیغات در آگهی نامه ها و مجلات – رسانه های جمعی – بروشور ها و تراکت ها – تبلیغات در اینترنت و بسایت ها و وبلاگ ها و ایمیل و … هستند که استفاده کنندگان از این تبلیغات اکثرا از روش تبلیغاتی خودشان اطمینان ندارند و همیشه بدنبال راهکار و روش تبلیغات بهتری هستند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و حس مشابهی دارید دیگر وقت و سرمایه خود را هدر ندهید و از روش تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

 

برتری تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای تبلیغات:

تبلیغات پیامکی مزایای بسیار زیادی دارد که ما در زیر به چند نمونه اشاره میکنیم:

 

تبلیغات کم هزینه و با صرفه

حتما شما هم شعار تبلیغات هزینه نیست, سرمایه است را شنیده اید. بله درسته ولی این رو هم بدونید که بسیاری از شرکت ها و مراکز تبلیغاتی از این شعار استفاده میکند تا تبلیغات گران قیمت خودشون رو توجیه کنند ولی تضمینی وجود ندارد که تبلیغات پر هزینه حتما پربازده باشد!

تبلیغات پیامکی با توجه به ویژگی هایی که دارد بازدهی فوق العاده را بدنبال خواهد داشت و از آنجا که هر پیامک چیزی درحدود ۷۵ریال هزینه دارد و با مبلغ بسیار کم مثلا ۷۵هزار تومان میتوانید متن پیامکی خود را به ده هزار نفر ارسال کنید روش بسیار باصرفه ای هست و یک ویژگی پنل های اس ام اس مکث اینست که هزینه پیامک هایی که بدلیل خاموش بودن – در دسترس نبودن – بلک لیست و … به گوشی افراد نمیرسد بدون کم و کسری به شما پس داده میشود. ما این ویژگی را مانند بیمه کردن تبلیغات تلقی میکنیم و درعمل هزینه تبلیغاتی را میپردازید که حتما بدست افراد میرسد و مطمئن باشید که حتی یک ریال شما از طریق تبلیغات پیامکی در  مکث اس ام اس هدر نخواد رفت.

 

سرعت بسیار بالای تبلیغات

همان طور که میدانید سرعت ارسال اس ام اس خیلی بالا است و اگر از این سامانه استفاده کنید در لحظه ی ارسال متن تبلیغاتی بدست افراد میرسد و شما میتوانید در عرض چند ثانیه به هزاران نفر تبلیغات ارسال کنید.

 

تبلیغات سریع

از آنجا که تبلیغات پیامکی از طریق سامانه ی اینترنتی انجام میشود و این سامانه همیشه ۲۴ساعته آنلاین است در هر لحظه میتوانید از آن استفاده کنید و همینطور امکان ارسال زماندار سامانه به شما این امکان را میدهد تا پیامک خود را تنظیم کنید تا در هر لظه از زمان آینده اتوماتیک ارسال شود.

 

تبلیغات بدون محدودیت مکان

یکی دیگر از ویژگی های سامانه ی اینترنتی پیامک اینست که شما میتوانید در اتاق کار خود از طریق انترنت وارد سامانه پیامک مکث شوید و از آنجا به هر نقطه از کشور عزیزمان پیامک ارسال کنید. برای این منظور از ماژول های موجود در سامانه مانند: تفکیک پیش شماره – استان و شهر – ارسال بر اساس کدپستی منطقه ای – بانک مشاغل و … استفاده میشود.

 

تبلیغات آسان و ساده

تبلیغات با اس ام اس بر خلاف سایر روشها فارغ از هرگونه طراحی و گرافیک و روشهای ارتباطی و … است. تنها کاری که باید انجام شود تنظیم کردن یک متن تبلیغاتی کوتاه است. همین و بس.

 

تبلیغات بدون واسطه

در سایر روشهای تبلیغاتی چند نفر بعنوان عاملین اجرای تبلیغات وجود دارد تا تبلیغات را به سمع و بصر افراد برسانند که صداقت کاری این عاملین روی بازدهی تبلیغات اثر دارد ولی از انجاییکه تبلیغات پیامکی بدون واسطه هست و متن تبلیغاتی مستقیما بدست افراد هدف میرسد بازدهی ۱۰۰% بهمراه خواهد داشت.

 

تبلیغاتی که حتما خوانده میشود

پیامک یک بخش جدانشدنی از زندگی روزمره مردم جامعه را تشکیل میدهد و از این ویژگی بهترین ابزار رساندن پیام تبلیغاتی به گوش افراد است. شما هر متنی را که به گوشی موبایل کسی ارسال کنید حتما آن متن را خواهد خواند. چه چیزی بهتر از این برای تبلیغات انتظار دارید؟!

 

تبلیغات بدون نیاز به امکانات

ما تمام امکانات و ماژول ها و سخت افزار و … مورد نیاز برای ارسال تبلیغات پیامک را فراهم آورده ایم و قابلیت استفاده از این امکانات رو در قالب پنل اس ام اس تبلیغاتی در اختیار کاربران قرار میدهیم و شما هیچ نیازی برای نصب نرم افزار و سخت افزار و… ندارید. تنها کاری که لازم است برای استفاده از آنها انجام دهید تهیه یک پنل اس او اس است که ما یک شناسه کاربری و رمز عبور استفاده برایتان میدهیم تا وارد محیط سامانه شوید و ارسال انجام دهید.

 


 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۴:۱۶ +۰۰:۰۰ آبان ۸ام, ۱۳۹۳|تبليغات پيامکی, درباره پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

96 − 90 =