پنل اس ام اس نمایندگی بیمه

کاربرد پنل اس ام اس برای نمایندگی بیمه:

صنعت بیمه یکی از بزرگ ترین و مهم ترین صنایع دنیاست و کشور ما هم از پیشروان صنعت بیمه میباشد. امروزه در کشور عزیز ایران شرکت های بیمه متنوعی اعم از دولتی و خصوصی وجود دارند وبین این شرکت ها رقابت بسیار شدیدی برای بدست آوردن بازار پررونق بیمه وجود دارد. و از آنجایی که هر شرکت بیمه هزاران نمایندگی مجاز در سطح تمام شهرها دارد  رقابت دیگری نیز بین نمایندگی های بیمه وجود دارد. در واقع این دفترهای نمایندگی بیمه هستند که مستقیما با مردم سروکار دارند و آنها را بیمه میکنند و رقابت اصلی بین نمیندگان بیمه هست.

دفاتر نمایندگی بیمه ها برای بدست آوردن بازار و رونق بخشیدن به کسب و کار خودشان از ابزارهای متفاوتی  استفاده میکند که یکی از مهمترین آنها پنل اس ام اس است.

 

پنل اس ام اس نمایندگی بیمه

 

کاربرد پنل اس ام اس در نمایندگی بیمه دو دسته است: 1- تبلیغ و جذب مشتری جدید   2- ارتباط با بیمه گذار (مشتری)

کاربرد پنل پیامک برای بنگاه های املاک
>

تبلیغ و جذب مشتری جدید:

نمایندگان بیمه میتوانند با تهیه یک پنل اس ام اس از امکانات تبلیغات و ارسال پیامک انبوه برای جذب مشتری یا حتی بازاریاب استفاده کنند. ماژول تبلیغات پنل اس ام اس مکث دارای امکاناتی مثل: ارسال پیامک تبلیغاتی به منطقه پستی خاص / ارسال به یک استان خاص  شهر خاص و به پیش شماره خاص/ تفکیک سیم کارت دائمی و اعتباری/ بانک مشاغل.

دفاتر نمایندگی بیمه میتوانند با استفاده از امکانات ذکر شده متن تبلیغاتی را به صورت انبوه به محله مجاور یا هر منطقهی پستی دیگر ارسال کنند. ویا به شماره های شهر مشخصی ارسال کنند. البته میتوانند ارسال هایشان را تقسیم بندی کنند و در هر دوره زمانی مثلا هر هفته به تعداد مشخصی پیامک کنند و در پایان دوره ها به تمام شماره موبایل ها پیامک تبلیغاتی را ارسال کرده باشند.

ماژول دیگر پر استفاده در نمایندگی بیمه ها  بانک مشاغل میباشد. بانک مشاغل مکث اس ام اس یک بانک اطلاعاتی کامل از شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف است. بسیاری از نمایندگان بیمه از بانک مشاغل سامانه پیام کوتاه استفاده میکنند تا انواع بیمه نامه های مسئولیت  آتشسوزی و … برای صاحبان مشاغل و اصناف مختلف  تبلیغ کنند. البته در ماژول بانک مشاغل سامانه پیامکی شما دقیقا نوع صنف را انتخاب میکنید.

مزایا و کاربردهای سامانه پیامک برای موسسات حقوقی و وکلا
>

 

پنل اس ام اس نمایندگی بیمه

ارتباط با بیمه گر (مشتری):

بیمه نامه ها بصورت قراردادهای زمان دار هستند و معمولا یکساله میباشند. نمایندگان بیمه برای اینکه در سال بعد نیز قرارداشان را با مشتری تمدید کنند باید در این مدت رضایت و توجه بیمه گر را جلب کرده باشند. و معلولا با استفاده از پنل ارسال اس ام اس پیامک های تبریک تولد / تبریک و تسلیت مناسبت ها / اطلاع ارسانی در مورد اتمام سررسید قرارداد و … را ارسال میکنند. با استفاده از امکان ارسال زمانبندی شده میتوانند در همان ابتدا پیامک های تبریک و اتمام سر رسید را تنظیم کنند و پنل اس ام اس پیامک ها را در زمان مقرر ارسال خواهد کرد.

 

home6