ارسال پیامک به مناطق کدپستی کل کشور

//ارسال پیامک به مناطق کدپستی کل کشور

ارسال پیامک به مناطق کدپستی کل کشور

یکی از بهترین و با اثرترین نوع تبلیغات از نوعی است که در مجاورت محل فعالیت ما باشد. مثلا اگر یک مدرسه غیر دولتی جدید داریم و میخواهیم برای جذب دانش آموز جدید برای سال یا ترم جدید تبلیغات کنیم هرگز تبلیغات گسترده در سطح کشوری انجام نمیدهیم چون هیچ دانش آموزی حاضر به ثبت نام در مدرسه ای دور و با فاصله زیاد از منزل نیست و حتما در یکی از مدارس مجاور محل سکونت ثبت نام خواهد کرد. یا نمایندگی بیمه / فروشگاه ها / بطور کلی همه مواردی که خدمات را بصورت حضوری ارائه میدهند و شعبه های فراوانی در کشور ندارند باید از این نوع تبلیغات استفاده کنند. مطمئن باشید تبلیغات در محل مجاور به شما یا محل خاصی که میدانید پتانسیل کافی دارد بهترین نوع تبلیغات است و بازدهی خیلی بالایی خواهد داشت.

سوال اینست که کدام نوع از تبلیغات این خواسته ها را برآودرده میکند؟ آیا این نوع تبلیغات هزینه بالایی دارد؟

ارسال منطقه ای کل کشور:

“ارسال پیامک منطقه ای کل کشور” یکی از ماژول های تبلیغاتی پنل اس ام اس مکث هست که تمام این خواسته های شما را با امکانات جانبی دیگر  با تعرفه اس ام اس ارزان مهیا کرده است.

با استفاده از این ماژول سامانه پیام کوتاه مکث شما میتوانید هر محله / خیابان / شهرک یا بطور کلی هر منطقه را در هرکدام از استان ها و شهر ها انتخاب کنید و ارسال پیامک هدفمند منطقه ای انجام دهید.

 

 

ارسال پیامک به کد پستی مناطق - ارسال پیامک به مناطق پستی

ارسال پیامک به مناطق پستی

 

روش کار ارسال پیامک کدپستی به این صورت است که کدپستی مربوط به محله یا منطقه مورد نظر را وارد میکنید و سامانه تعداد شماره موبایل های ثبت شده  این محدوده را اعلام میکند و شما از بین این تعداد میتوانید به تمام و یا به تعداد دلخواه متن پیامک را ارسال کنید. با توجه به تنظیماتی که شما وارد میکنید ارسال میتواند آنی باشد. یا زماندار باشد و یا حتی بصورت روزانه / هفتگی / ماهانه دوره ای تکرار شود.

پس تنها چیزی که لازم است بدانید کد پستی منطقه مورد نظر است. این کد پستی در واقع 5رقم اول کدپستی ده رقمی پشت کارت ملی است. یا 5رقم اول کدپستی که در قبض های تلفن و .. درج میشود.  کد پستی منطقه ای یک عدد 5رقمی میباشد. که شما در صورت تمایل میتوانید رقم آخر را وارد نکنید و کد را بصورت 4رقمی وارد کنید و شعاع ارسال را بزرگتر کرده و به مناطق مجاور دیگر هم ارسال کنید.

در ارسال پیامک منطقه ای کد پستی هم اپراتور ایرانسل و یا همراه اول بودن و همینطور جنسیت مرد یا زن بودن هدف را میتوان مشخص کرد.

تفیک سنی و جنسی در منقطه کد پستی

تفیک سنی و جنسی در منقطه کد پستی

دانلود نقشه کدپستی مناطق شهرها:

ما نقشه کدپستی مناطق برخی از شهر ها را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید:

 نقشه کدپستی شهر ها

 

ارسال پیامک به مناطق کدپستی کل کشور
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۲-۲ ۱۱:۲۴:۳۷ +۰۰:۰۰ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳|روش های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

40 − = 30