ارسال اس ام اس انبوه

ارسال اس ام اس انبوه

ارسال پیامک انبوه اکثر موارد برای تبلیغات بکار میرود که به همین علت ارسال پیامک تبلیغاتی نیز خوانده میشود و این امکان در بخش تبلیغات پنل اس ام اس مکث گنجانده شده است و ابزارها و معیار های مختلفی برای ارسال اس ام اس انبوه وجود دارد.

 

ارسال پیامک براساس پیش شماره:

این نوع از ارسال اس ام اس تبلیغاتی را میتوان ارسال بر اساس شهر یا ارسال کشوری نیز نامید. ابتدا از داخل پنل منوی تبلیغات قسمت ارسال کشوری را انتخاب میکنیم در صفحه ی باز شده به ترتیب نوع سیمکارت هدف را انتخاب میکینیم (دائمی یا اعتباری) بعد استان و بعد شهرستان مورد نظر را انتخاب میکنیم.

ارسال پیامک کشوری

ارسال کشوری اس ام اس

مانند تصویر فوق که قسمتی از شهر های استان تهران را نشان داده شده است.

 

ارسال پیامک با تفکیک کوچه و محله:

همانطور که از اسمش پیداست در این روش از ارسال پیامک تبلیغاتی شما محله ی مورد نظر از شهر را انتخاب میکنید. این نوع ارسال در حا حاضر فقط برای شهر تهران و مشهد وجود دارد که در آینده برای سایر شهر ها نیز اضافه خواهد شد.

 

ارسال پیامک به مناطق تهران

ارسال پیامک به مناطق تهران

ارسال اس ام اس به مناطق و محلات تهران

ارسال اس ام اس به مناطق و محلات مشهد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همانطور که در تصویر ها میبینید بعد انتخاب شهر مورد نظر محله ی را انتخاب میکنید.(تصاویر بالا فقط قسمتی از محلات را نشان میدهد)

 

ارسال براساس منطقه ی کدپستی:

به جرات میتوان گفت که کاربردی ترین نوع ارسال پیامک انبوه ارسال بر اساس کدپستی است زیرا که هدفمند تر و جامع ترین روش است. در این روش کافیست کدپستی پنج رقمی منطقه ی هدف را وارد کنید و تعداد مخاطبان موجود در آن منطقه را سامانه برایتان نشان دهد و میتوانید چهار رقم کدپستی را وارد کنید با این کار شعاع بزرگتری از منطقه را هدف میگیرید و تعداد مخاطبین بیشتری وجود خواهد داشت.

 

امکانات عمومی ارسال پیامک تبلیغاتی:

در هرکدام از روشهای ارسال پیامک انبوه که ذکر شد بعد از انتخاب هدف تعداد مخاطبین موجود نشان داده میشوند که اختیار دارید همه یا تعداد دلخواهی را برای ارسال انتخاب کنید و میتوانید  از امکانات ارسال تصادفی – ترتیبی – ارسال در آینده و ارسال برنامه ریزی شده استفاده کنید.

 


 

 

ارسال اس ام اس انبوه
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

90 − 87 =