امکانات سامانه پیامکی

//امکانات سامانه پیامکی

امکانات سامانه پیامکی

امکانات سامانه پیام کوتاه مکث اس ام اس

 

امکان اختصاص چندین شماره به پنل: شما میتوانید برای پنل اس ام اس چندین شماره بخرید و از شماره های مختلف ارسال پیامک بکنید.

خط اشتراکی: اگ مایل هستید از پیام های ارسالی پاسخی دریافت نکنید پیام ها را از طریق خط اشتراکی ارسال کنید.

دریافت اس ام اس: اگر خط اختصاصی داشته باشید پیام های ارسالی به آن در پنل شما دریافت خواهد شد.

ارسال پیامک بصورت تکی و گروهی: میتوانید با درج شمارهتلفن های افراد به آنها پیامک بفرستید.

ارسال از فایل متنی و اکسل: میتوانید شماره تلفن مخاطبان را از طریق فایل وارد سامانه پیامک کنید. کاربرد این روش برای وارد کردن بکاپ شماره های دفترچه تلفن موبایل به سامانه است.

ارسال نظیر به نظیر از فایل اکسل: میتوانید در یک فایل اکسل چندین شماره موبایل را وارد کرده و برای هر کدام متن پیامک متفاوت را تعیین کنید و با وارد کردن این فایل اکسل ارسال نظیر به نظیر انجام دهید.

ارسال هوشمند از فایل متنی بهم ریخته: میتوانید یک فایل متنی که حاوی مطالب مختلف و درهم است و بین مطالب شماره موبایل هایی وجود دارد را وارد سامانه کنید وسامانه هوشمندانه شماره موبایل ها را تشخیص دهد.

ارسال زمانبندی شده: پیامکی که مایلید در زمان خاصی از آینده ارسال شود را تنظیم کنید تا سامانه آن را در زمان مقرر اتوماتیک وار ارسال کند.

ارسال دوره ای روزانه و هفتگی: شما میتوانید پیامک تبلیغاتی را طوری تنظیم کنید که هرساعت به تعداد مشخص ارسال شود. یا هر روز در یک سایت مقرر به تعداد مشخص ارسال شود. یا هر هفته در یک روز و ساعت مقرر به تعداد مشخص ارسال شود.

دفترچه تلفن: میتوانید شماره موبایل های مخاطبانتان را به نعداد نامحدود در سامانه ذخیره کنید.

قابلیت گروه بندی مخاطبین: شماره موبایل های مخاطبان را در گروه های نامگذاری شده ی مختلف دسته بندی کنید.

ارسال کشوری براساس پیش شماره: پیامک تبلیغاتی را به موبایل هایی با پیش شماره ی دلخواه ارسال کنید.

ارسال به تفکیک استان و شهر: میتوانید استان و شهر هدف برای ارسال پیامک تبلیغاتی را انتخاب کنید.

ارسال به تفکیک سیم کارت دائمی و اعتباری: میتوانید در ارسال تبلیغاتی فقط به سیم کارتهای دائمی یا فقط به سیم کارتهای اعتباری ارسال کنید.

ارسال براساس کد پستی کل مناطق کشور: میتوانید فقط به یک محله ی خاص از شهر با وارد کردن کد پستی 5رقمی مربوط به آن محله ارسال اس ام اس تبلیغاتی انجام دهید.

بانک اطلاعاتی کد پستی دقیق کوچه به کوچه تهران ، مشهد : در پنل پیامک کد پستی تمام محلات شهر تهران و مشهد موجود است.

بانک مشاغل: بانک کامل شماره موبایل های مشاغل مختلف در سامانه موجود و قابل استفاده است.

امکان انتقال پیامک های دریافتی به موبایل: میتوانید پیام پیام های دریافتی پنل را به موبایلتان انتقال دهید تا بدون آنلاین بودن در هر لحظه از پیام های دریافتی آگاه شوید.

جلوگیری از ارسال به شماره های تکراری: اگر در یکبار ارسال به چندین گروه مختلف شماره های تکراری در گروه ها موجود باشد پیامک به شماره ی تکراری فقط یکبار ارسال میشود.

لیست پیام های ارسالی و دریافتی با جزئیات: لیست جزئیات پیام ها اعم از: شماره فرستنده و گیرنده – تاریخ و زمان ارسال یا دریافت – متن پیامک و …

امکان جستجو در لیست پیام ها: شما میتوانید در پیام های ارسالی یا دریافتی بر اساس: شماره فرستنده – گیرنده – متن – رنج تاریخ و … پیام مورد نظرتان را جستجو و پیدا کنید.

امکان آرشیو کردن پیامک ها: میتوانید فایل اکسل آرشیو کامل پیام های ارسالیو دریافتی را با جزئیات کامل دریافت و روی کامپیوترتان ذخیره کنید.

گزارش نموداری دریافت ها و ارسالها: میتوانید آمار پیامک های دریافتی و ارسالی را به صورت نمودار مشاهده کنید.

گزارش دقیق وضعیت ارسال ها: میتوانید وضعیت پیامک های ارسالی را مشاهده کنید: رسیده/نرسیده به مخابرات- رسیده/نرسیده به گوشی – …

ارسال از طریق URL: وقتی پیام کوتاهی به هر یک از شماره های تخصیص یافته شما ارسال می شود، پس از تایید صحت شماره، اطلاعات پیام کوتاه که شامل شماره فرستنده، متن پیام، شماره شما و کد امنیتی می باشد به آدرس اینترنتی (URL) که مشخص کرده اید بصورت POST ارسال می شود. برای نمونه:
http://www.yourdomain.com/sms/receive_sms.php

وبسرویس API: به دارندگان وبسایت ها این امکان را میدهد تا با نوشتن چند خط کد نرم افزار وب خود را به پنل متصل کنند و از طریق آن اس ام اس ارسال کنند.

قابلیت شارژ به صورت آنلاین: برای شارژ پنل نیازی نیست به جایی مراجعه کنید و از طریق پنل بصورت آنلاین به مبلغ دلخواه اعتبار حسابتان را شارژ میکنید.

مشاهده تمامی تراکنش های مالی: جزئیات خریدها/ شارژ ها/ هزینه ی ارسال ها و … برایتان لیست شده اند.

امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی: با استفاده از این ماژول میتوانید بین مخاطبان در مورد هر موضوع خاص نظرسنجی یا مسابقه ای راه اندازی کنید. که این ماژول نتیجه را بصورت نموداری برایتان نشان میدهد.

پاسخگوی هوشمند (منشی پیامکی): که نام دیگر آن پاسخ تبلیغاتی است. در این ماژول شما متنی را قرار میدهید تا برای هر کس که به سامانه ی شما پیامک ارسال کرد این متن را بلافاصله برایش ارسال کند.

بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به گوشی: پنل های مکث اس ام اس بر اساس خطوط دلیوری بیس کار میکنند. یعنی اگر پیامک های ارسالی به هر دلیلی به گوشی هدف نرسد تا 48ساعت هزینه این پیامک ها به حسابتان برخواهند گشت.

 

مطالب مرتبط:

سامانه ی پیام کوتا چیست؟

کاربرد های سامانه

تعرفه ی پنل های کاربری

تعرفه ی پنل های نمایندگی

ویژگی ها و درآمد های نمایندگان

 

امکانات سامانه پیامکی
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۴:۲۴ +۰۰:۰۰ تیر ۲۴ام, ۱۳۹۳|امكانات پنل اس ام اس|دیدگاه‌ها برای امکانات سامانه پیامکی بسته هستند

درباره نویسنده: