کسب درامد از اینترنت یکی از مهمترین موضوعات مطرح در زمان عصر میباشد. با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی اینترنت و افزایش کاربران این شبکه مجازی تدریجا شغلهای اینترنتی و کسب درامد اینترنتی گسترش یافته اند.

شغلهای اینترنتی مثل فروشگاه های اینترنتی، ارائه خدمات اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، فروش هاست و میزبانی، سایتهای فیلم و موزیک و سایتهای بازی  و … از جمله راه های کسب درامد است که ممکن است در ابتدا به ذهن آدمی برسد.

ولی اگر شخصی بدنبال کسب درآمد از اینترنت باشد چه شغل اینترنتی را برایش پیشنهاد میکنید؟

 

نمایندگی پنل پیامک بعنوان شغل پردرامد

اکثر شغل های اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه یا انجام خدمات و … دارند ولی نمایندگی پنل اس ام اس یکی از آسانترین راه های کسب درامد از اینترنت و بسیار باصرفه میباشد بطوریکه شما پس از اینکه نماینده ما شدید و پنل ریسلر نمایندگی در اختیارتان قرار گرفت بدون هیچ هزینه ای میتوانید پنل کاربری پیامک به تعداد نامحدود ایجاد کرده و به قیمت دلخواه به کاربرانتان بفروشید و تمام هزینه ای که از کاربر برای پنل اخذ میکنید سود خالص شما خواهد بود. در واقع پنل نمایندگی اس ام اس مانند یک پنل مادر میباشد که رایگان و بیشمار پنل پیامک کاربری میتوانید ایجاد کرده و ارائه کنید که عمده درامد نمایندگان پنل پیام کوتاه از فروش همین پنل پیامکی میباشد.

علاوه بر درامد حاصل از فروش پنل، نمایندگان از اعتبار شارژی که کاربران زیرمجموعه شان خریداری میکنند نیز سود مابه التفاوت کسب خواهند کرد. و همچنین اگر کاربرانشان خط اختصاصی خریداری کنند از این طریق نیز سود خواهند و همچنین میتوانند پنلهای کاربری را یکساله تعریف کنند و در سالهای بعدی با اخذ هزینه تمدید برای کاربر تمدید کنند.

کسب درآمد از اینترنت در منزل
>

در مورد نحوه درامد نمایندگی پنل اس ام اس در مطلب زیر بیشتر بحث کرده ایم:

نحوه درامد نمایندگی پنل اس ام اس

 

مزایای نمایندگان پیامک مکث

واقعیت اینست که امروزه تعداد نمایندگان پنل پیام کوتاه کم نیست و شما باید با دارا بودن ویژگیهای منحصر به فرد کاربران را جهت فروش پنل پیامک متقاعد و جذب کنید و در سیر رقابت ادعا داشته باشید تا از رقبا عقب نمانید.

پنل اس ام اس با امکانات کامل

یکی از فاکتورهای مشتریان برای خرید پنل پیامک امکانات و ماژولهای قابل استفاده در سامانه میباشد که مجموعه  مکث پیامک با استفاده از سورس ippanel.co  ادعا دارد که کاملترین و پیشرفته ترین پنل اس ام اس کشور را ارائه میدهد که لیست کلی امکانات پنل را که میتوانید به کاربرانتان ارائه دهید را در صفحه زیر مشاهده فرمایید:

امکانات پنل پیامک کاربری

 

هرپیامک 85ریال پایین ترین تعرفه ارسال کشور

مهترین فاکتور انتخاب پنل برای مشتریان تعرفه ارسال پایین میباشد چرا که اگر کاربری ارسالهای بسیار بالایی داشته، تعرفه ارسال پایین برایش در تعداد انبوه بسیار باصرفه خواهد بود و بدنبال پنلی با کمترین تعرفه ارسال خواهد بود.

ما در مکث اس ام اس مفتخریم که تعرفه ارسال هرپیامک 85 ریال را که کمترین تعرفه ارسال در کل کشور میباشد را ارائه میدهیم و  از این بابت هیچ رقیبی نداریم و این به کمک خرید بسیار بالای اعتبار ار اپراتورهای پیامکی بصورت یکجا میباشد که رقبای ما چنین قدرت خرید بالایی را ندارند و گاهی حتی کاربران این تعرفه ارسال پایین را باور نمیکنند.

نمایندگی پنل پیامک از سامانه ippanel
>

وقتی کاربری ببیند که این سامانه چنین تعرفه پایینی را میتواند ارائه دهد، قدرت اقتصادی سامانه برایش ثابت شده و برای خرید پنل اعتماد خواهد کرد.

با نمایش دادن قابلیت ارایه تعرفه ارسال پایین رقبای خود را زیر پا له کنید!

 

خطوط اختصاصی رایگان

ما به تمام کاربران مجموعه اعم از کاربران مستقیم خودمان/ کاربران نمایندگان/ کاربران نمایندگان آنها و  الی آخر… خطوط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت بصورت کاملا رایگان اعطا میکنیم. تعداد این خطوط در برهه های زمانی ممکن است دو یا سه عدد بسته به جشنواره های فعال در زمان باشد ولی حداقل دو عدد ارایه میشود.

 

پنلهای نمایندگی دایمی و بدون نیاز به تمدید

نمایندگی هایی که ما ارایه میکنیم دایمی هستند و شما در سالهای آینده هیچ هزینه ای بابت تمدید پرداخت نخواهید کرد و از این بابت خیالتان راحت باشد و با استناد به این مورد برای کاربران خود نیز پنلهای دایمی ارایه کنید و از این مورد برای جذب مشتری استفاده کنید.

خرید و مشاهده پنلهای نمایندگی:

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_button link=”https://www.max-sms.ir/tariff/reseller/” color=”default” size=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”پنل های نمایندگی پیامک” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”” icon=”” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ alignment=”left” class=”” id=””]پنل های نمایندگی پیامک[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

3.7/5 (3 دیدگاه)