کسب درآمد از اینترنت یکی از مهمترین موضوعات مطرح در زمان عصر میباشد. با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی اینترنت و افزایش کاربران این شبکه مجازی تدریجا شغلهای اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی گسترش یافته اند. شغل های اینترنتی مثل فروشگاه های اینترنتی، ارائه خدمات اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، فروش هاست و میزبانی، سایت های فیلم و موزیک و سایتهای بازی و … از جمله راه های کسب درامد است که ممکن است در ابتدا به ذهن آدمی برسد. ولی اگر شخصی بدنبال کسب درآمد از اینترنت باشد چه شغل اینترنتی را برایش پیشنهاد می کنید؟ در این مقاله میخواهیم به نمایندگی پنل پیامک با تعرفه 14 تومان اشاره کنیم…

خرید نمایندگی پنل پیامک بعنوان شغل پردرآمد

اکثر شغل های اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه یا انجام خدمات و … دارند ولی نمایندگی پنل اس ام اس یکی از آسانترین راه های کسب درامد از اینترنت و بسیار باصرفه میباشد بطوریکه شما پس از اینکه نماینده ما شدید و پنل ریسلر نمایندگی در اختیارتان قرار گرفت بدون هیچ هزینه ای میتوانید پنل کاربری پیامک به تعداد نامحدود ایجاد کرده و به قیمت دلخواه به کاربرانتان بفروشید و تمام هزینه ای که از کاربر برای پنل اخذ می کنید سود خالص شما خواهد بود.

در واقع با خرید نمایندگی پنل اس ام اس درواقع شما یک پنل مادر دارید که می توانید رایگان و بیشمار پنل پیامک کاربری ایجاد کرده و ارائه کنید که عمده درآمد نمایندگان پنل پیام کوتاه از فروش همین پنل پیامکی می باشد.

نمایندگی پنل اس ام اس به صورت اقساطی

علاوه بر درآمد حاصل از فروش پنل، نمایندگان از اعتبار شارژی که کاربران زیرمجموعه شان خریداری میکنند نیز سود ما به التفاوت کسب خواهند کرد. همچنین اگر کاربرانشان خط اختصاصی خریداری کنند از این طریق نیز سود خواهند و همچنین میتوانند پنلهای کاربری را یکساله تعریف کنند و در سال های بعدی با اخذ هزینه تمدید برای کاربر تمدید کنند. در مورد نحوه درآمد نمایندگی پنل اس ام اس در مطلب زیر بیشتر بحث کرده ایم:

نحوه درآمد نمایندگی پنل اس ام اس

مزایای نمایندگی پنل پیامک از مکث اس ام اس

واقعیت اینست که امروزه تعداد نمایندگان پنل پیام کوتاه کم نیست و شما باید با دارا بودن ویژگیهای منحصر به فرد کاربران را جهت فروش پنل پیامک متقاعد و جذب کنید و در سیر رقابت ادعا داشته باشید تا از رقبا عقب نمانید.

نمایندگی سامانه پیامک ippanel با امکانات کامل

یکی از فاکتورهای مشتریان برای خرید پنل پیامک امکانات و ماژول های قابل استفاده در سامانه می باشد که مجموعه مکث اس ام اس با استفاده از سورس ippanel.co  ادعا دارد که کاملترین و پیشرفته ترین پنل اس ام اس کشور را ارائه میدهد. اگر شما نیز میخواهید از سامانه و سورس اصلی ippanel اقدام به دریافت نمایندگی پنل پیامک کنید، توصیه می کنیم ابتدا مقاله “سورس و سامانه اصلی پنل اس ام اس ippanel کیست؟” را مطالعه کنید تا دیگر جای هیچگونه شکی در رابطه با سود، پشتیبانی و… نداشته باشید.

هر پیامک 14 تومان پایین ترین تعرفه ارسال کشور

مهترین فاکتور انتخاب پنل برای مشتریان تعرفه ارسال پایین میباشد چرا که اگر کاربری ارسالهای بسیار بالایی داشته، تعرفه ارسال پایین برایش در تعداد انبوه بسیار باصرفه خواهد بود و بدنبال پنلی با کمترین تعرفه ارسال خواهد بود.

ما در مکث اس ام اس مفتخریم که تعرفه ارسال هر پیامک 14 تومان را که کمترین تعرفه ارسال در کل کشور می باشد را ارائه میدهیم و  از این بابت هیچ رقیبی نداریم و این به کمک خرید بسیار بالای اعتبار ار اپراتورهای پیامکی بصورت یکجا می باشد که رقبای ما چنین قدرت خرید بالایی را ندارند و گاهی حتی کاربران این تعرفه ارسال پایین را باور نمی کنند.

وقتی کاربری ببیند که این سامانه چنین تعرفه پایینی را میتواند ارائه دهد، قدرت اقتصادی سامانه برایش ثابت شده و برای خرید پنل اعتماد خواهد کرد.

با نمایش دادن قابلیت ارائه تعرفه ارسال پایین رقبای خود را زیر پا له کنید!

خطوط اختصاصی رایگان در نمایندگی پنل اس ام اس

ما به تمام کاربران مجموعه اعم از کاربران مستقیم خودمان، کاربران نمایندگان، کاربران نمایندگان آنها و  الی آخر… خطوط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت بصورت کاملا رایگان اعطا می کنیم. تعداد این خطوط در برهه های زمانی ممکن است دو یا سه عدد بسته به جشنواره های فعال در زمان باشد ولی حداقل دو عدد ارئه می شود.

نمایندگی سامانه پیامکی دائمی و بدون نیاز به تمدید

نمایندگی هایی که ما ارایه میکنیم دایمی هستند و شما در سالهای آینده هیچ هزینه ای بابت تمدید پرداخت نخواهید کرد و از این بابت خیالتان راحت باشد و با استناد به این مورد برای کاربران خود نیز پنل های دائمی ارایه کنید و از این مورد برای جذب مشتری استفاده کنید.

کلام آخر

همانطور که گفتیم تنها ملاک تشخیص سامانه اصلی پنل ippanel ، کمترین تعرفه ارسال می باشد. مکث اس ام اس در این راستا از سایر نمایندگان پنل پیامک، با اختلاف فاحش کمترین تعرفه ارسال پیامک کشور را ارائه میکند! از این رو بهترین پنل اس ام اس علاوه بر بحث پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش، ارائه ارزان ترین تعرفه می باشد تا هم نمایندگان و هم کاربران پنل اس ام اس با صرفه ترین و بهترین امکانات را در اختیار داشته باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی همین حالا با شماره 02191300036 تماس بگیرید و همچنین برای ثبت نام و خرید نمایندگی پنل اس ام اس به منوی تعرفه نمایندگی سامانه پیامک ippanel و برای دریافت کمترین تعرفه پنل اس ام اس کاربری به منوی امکانات و تعرفه های پنل اس ام اس مراجعه کنید.

مشاهده و خرید نمایندگی پنل پیامک:

مشاهده پنل های نمایندگی

4.6/5 - (15 امتیاز)