پنل اس ام اس رایگان

//پنل اس ام اس رایگان
0
0
2
0
روز
2
2
ساعت
4
5
دقیقه
1
2
ثانیه

پنل اس ام اس رایگان

سامانه های پیامکی امکانات زیادی دارند و در کلیه امور ازجمله تبلیغات – بازاریابی و ارتباط با مخاطبین کاربردهای زیادی دارد و در هر لحظه از شبانه روز میتوانیم با مخاطبین خود در ارتباط باشیم و اخبار و پیام خود را اطلاع رسانی کنیم.

اما هزینه ای که برای این سامانه باید پرداخت کنیم هم خیلی مهم است. اگر این سامانه کاملا رایگان در اختیار شما باشد و شما فقط هزینه ارسال پیامک را پرداخت کنید برایتان مناسب است؟

در واقع مکث اس ام اس این امکان را برای هموطنان عزیزمان فراهم کرده است و سامانه پیامک رایگان را بصورت عمومی ارائه میدهد. هرکسی میتواند  با استفاده از این طرح یک سامانه پیام کوتاه رایگان دریافت کند و از تمام امکانات آن بدون محدودیت استفاده کند. شما فقط اعتبار پیامک پنل رایگان را شارژ میکنید و فقط هزینه ارسال پیامک را پرداخت میکنید همین.

 

امکانات پنل اس ام اس رایگان:

با استفاده از پنل رایگان پیامک میتوانید از انواع ارسال های تکی و انبوه پیامک بهرمند شوید و همین طور از ماژول دفترچه تلفن برای ذخیره شماره موبایل های مخاطبین و ارسال سریع به آنها استفاده کنید. ما برای پنل پیامک رایگان ماژول تبلیغات را هم فعال کرده ایم و تمام امکانات این مورد هم از جمله ارسال منطقه ای – ارسال به پیش شماره خاص – ارسال کدپستی – انواع ارسال های شهری و کشوری و منطقه ای و بانک مشاغل قابل دسترسی میباشد.

ناگفته نماند که امکانات پایه نیز طبیعتا برای سامانه پیامک رایگان موجود میباشد از جمله: شارژ آنلاین – ذخیره و آرشیو پیام های ارسالی – ارسال های زماندار – پیگیری گزارش ارسال – جزئیات تمام تراکنش های مالی و …

 

هدف از ارائه سامانه پیامک بصورت رایگان:

شاید برایتان سوال پیش بیاد که چرا همه این امکانات را رایگان ارائه میدهید؟ دلیل کاملا روشن است  ارائه ی پنل های رایگان پیامک برای ما هیچ هزینه ندارد چون خط اختصاصی ندارند و از شماره هایی که ما بصورت امانی در پنل قرار میدهیم ارسال ها صورت میگیرد پس هیچ مانعی ندارد که بدون دریافت هزینه پنل آنها را در جهت پیشرفت ارتباطات و تبلیغات و بازاریابی نوین کشورمان ارائه کنیم.

 

پشتیبانی پنل اس ام اس رایگان:

لازم به ذکر است که این پنل ها با اینکه رایگان هستند ولی از سوی ما کاملا پشتیبانی میشوند و درصورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در اولین فرصت مشتریان را یاری میکنیم و تمایزی برای مشتریانمان قائل نمیشویم.

 

برای تهیه پنل اس ام اس رایگان برنزی به این صفحه بروید: پنل های کاربری

 

 


 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۴:۱۷ +۰۰:۰۰ مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳|امكانات پنل اس ام اس مكث|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

+ 45 = 54