ویژگی ها و درآمد نمایندگان

//ویژگی ها و درآمد نمایندگان
0
0
2
0
روز
2
1
ساعت
2
6
دقیقه
0
1
ثانیه
ویژگی ها و درآمد نمایندگان ۱۳۹۷-۱۲-۲۷ ۱۶:۱۱:۲۱ +۰۰:۰۰

ویژگی های نمایندگی پنل اس ام اس مکث

 

درآمد نمایندگان:

لازم به ذکر است که کار با پنل نمایندگی بسیار آسان است و نیازی به سواد خاص ندارد و کافیست تا اندکی مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت داشته باشید و اینکه شما وارد سایت ما شده اید و تا این صفحه آمده اید نشانگر این است که شما مهارت لازم را دارید. برای آشنایی با منو ها و امکانات و نحوه ی کار با پنل نمایندگی فایل آموزشی را دانلود کرده و بخوانید.

برای نمایندگی شما ملزم به داشتن هاستینگ یا وبسایت نیستید و از امکانات ما بصورت رایگان بهره میبرید. فقط با مبلغ تقریبا ۵هزار تومان یک دامنه با نام دلخواه خود ثبت میکنید مثل www.example.ir تا آدرس ورود کاربرانتان به سامانه را جدا و مشخص کنید.(تمام کارها و تنظیمات مربوطه را ما برایتان انجام خواهیم داد)

نمایندگان میتوانند از راه های زیر کسب درآمد کنند:

reseller-smspanel

 

فروش پنل

نمایندگان ما به تعداد نامحدود و بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتوانند اکانت کاربری بسازند و این پنل یا همان سامانه پیامکی را به هر قیمتی که دوست دارند به مشتریان خود بفروشند. سود حاصل از فروش پنل قسمت اعظمی از درآمد نمایندگان را شامل میشود. چون مثلا اگر شما هر روز فقط دو پنل به قیمت ۲۵هزار تومان بفروشید درآمد شما در ماه فقط از فروش پنل میشود یک میلیون و پانصد هزار تومان.

و جالبتر اینکه به هریک از کاربران شما ۳عدد خط اختصاصی کاملا رایگان میدهیم که شما در ازای آن از کاربرانتان مبلغ دلخواه را دریافت میکنید. و همچنین با تبلیغات بر اساس اعطای ۳خط اختصاصی به کاربران جذابیت فوق العاده ای برای فروش پنل و حتی اعطای نمایندگی خواهید داشت چرا که به کاربران نمایندگانی که شما اعطا کرده اید نیز ۳خط اختصاصی رایگان خواهیم داد.

 

فروش خط اختصاصی

اگر کاربرانتان خطی علاوه بر خطوط رایگان نیاز داشته باشند شما میتوانید خطوط اضافی را با قیمت مصوب پایین از ما تهیه و با قیمت دلخواه به کاربر اعطا کنید.

 

سود حاصل از ارسال پیامک توسط کاربرانشان

همه ی نمایندگان با توجه به نوع پنل با نرخ ثابتی پیامک خریداری میکنند و به قیمت دلخواه به کاربرانشان میفروشند و از این راه سود میکنند. مثلا نماینده ی سه ستاره که هر پیامک برایش ۸۲ریال تمام میشود اگر تعرفه هر پیامک را برای کاربرانش ۱۱۲ریال تعیین کند از هر پیامک ارسالی کاربرانش ۳۰ریال سود خواهد کرد. پس هرچقدر کاربرانتان بیشتر پیامک ارسال کنند شما هم به همان مقدار بیشر سود خواهید کرد. (نحوه ی تعیین تعرفه برای کاربران در فایل آموزشی توضیح داده شده) بعد از گذشت یکی دو سال که تعداد کاربرانتان افزایش یافت از این راه سود خوبی خواهید کرد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی برای دیگران

حتما در بازاریابی در سطح شهر به افرادی بر خواهید خورد که هرچقدر برایشان در مورد سامانه پیامکی یا همان پنل ارسال اس ام اس توضیح میدهید متوجه نمیشوند که چیست و چطور با آن کار خواهند کرد. این افراد عموما افرادی با سن بالا و کم سواد هستند که هیچ ارتباطی با کامپیوتر و اینترنت نداشته اند. ولی بدلیل شغل و صنفی که دارند مایل به ارسال پیامک تبلیغاتی (معمولا برای منطقه پستی خاص) میباشند. در این مواقع بهتر است شما بجای قانع کردن آنها برای خرید پنل آنها را تشویق کنید تا هرچند تا پیامک که میخواهند هزینه اش را به شما بدهند و شما از پنل خودتان پیامک ها را ارسال کنید. که اگر تعداد پیامک زیادی بخواهند یا به دفعات زیاد سفارش ارسال به شما بکنند سود خوبی خواهد داشت.

 

تمدید پنل و خط برای مشتریان در سال های دوم به بعد

همه ی پنل های ایجاد شده بطور پیش فرض یکساله هستند. و بعد از گذشت یکسال دوباره باید تمدید شوند. شما بعد از یکسال که پنل نمایندگی خودتان را تمدید کردید میتوانید به ازای دریافت مبلغ دلخواه از کاربرانتان پنل آنها را تمدید کنید. و این مانند اینست که تمام مشتریانی که سال اول پیدا کرده بودید را بدون زحمت و بدون بازاریابی دوباره در سال های بعد از آنها پول بگیرید و پنل بدهید.

اعطای نمایندگی

شما نیز میتوانید به تعداد نامحدود بدون هزینه نمایندگی مستقل اعطا کنید و در ازای آن از نماینده خود مبلغ دلخواه دریافت کنید. و  قیت پیامک و خطوط را نیز برای او تعیین کنید و از فروش خطوط و ارسالهای کاربران وی نیز سود کنید.

 

 

اگر هرگونه سوالی داشتید:

– در صورت آنلاین بودن با پشتیبان گفتگو کنید

– به maxsms.ir[@]gmail.com ایمیل بزنید. (ایمیل های ما هرروز به دفعات چک میشوند)

– با شماره تلفن ۲۸۴۲۲۳ تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط: