افرونه پیامکی دیجیتس ثبت نام وردپرس با تایید پیامک DIGITS

افزونه پیامکی دیجیت

حتما شما هم مثل همه سایت های حرفه ای میخواید ورود و ثبت نام کاربرانتون در سایتتون خیلی ساده و فقط با یک شماره موبایل انجام بشه. اون هم با شماره موبایلی که حتما احراز بشه یعنی یه کد فعالسازی در قالب پیامک بهش ارسال بشه و وقتی کد صحیح رو وارد کرد بتونه ثبت نام کنه یا وارد بشه.  افرونه پیامکی دیجیت از بهترین افزونه های موجود در مورد سیستم ثبت نام و ورود کاربران از طریق کد تایید پیامکی می باشد. یکی از نیازهایی که صاحبان وب سایت های وردپرسی در چند سال اخیر جای خالی آن را احساس میکردند، این بود که سیستم ورود به وب سایت خود را از سیستم ایمیلی تبدیل به سیستم احراز هویت پیامکی کنند. امروز در مکث اس ام اس برآن شدیم که با معرفی افرونه پیامکی دیجیتس این مشکل را یکبار برای همیشه حل کنیم با این آموزش همراه باشید تا قدم به قدم از نصب تا پیکربندی افزونه digit را به صورت کامل انجام دهیم.

 

افزونه دیچیتس

 

مزایای سیستم ثبت نام با شماره موبایل با افرونه دیجیتس

  • آسان بودن ثبت نام (تنها با وارد کردن شماره موبایل)
  • جمع آوری بانک اطلاعاتی شماره همراه کاربران به صورت کاملا تایید شده
  • امنیت بالا

یکی از دغدغه هایی که وب مستران سایت های وردپرسی با آن رو به رو بودند و هستند این است که کاربران در هنگام ثبت نام این نکته را ذکر می‌کنند که ایمیل ندارند و در ادامه کاربران قادر به خرید و یا استفاده از خدمت وبسایت ما نیستند.

در این مقاله قصد داریم امکان احراز هویت با موبایل و ثبت نام کاربر به کمک افزونه دیجیتز digits را به وب سایت خود اضافه کنیم.

 

مشخصات دانلود افزونه دیجیت

 

افرونه پیامکی دیجیت: ثبت نام و ورود کاربر با شماره موبایل

امروز می خواهیم پلاگین وردپرسی را معرفی کنیم که به کمک آن می توانیم قابلیت ثبت نام احراز هویت را به وب سایت خود اضافه کنیم و دغدغه اینکه کاربران دارای  ایمیل نمی باشند را برطرف کنیم.

یکی از افزونه های محبوب وردپرسی در این زمینه افزونه دیجیت می باشد. زمانی که از افزونه دیجیتس استفاده می کنیم سیستم ثبت نام و ورود به سایت ما با کد تایید پیامکی صورت میگیرد.

بدون اتلاف وقت و هر چه سریعتر به سراغ فعال کردن افزونه پیامکی دیجیتس میرویم تا بتوانیم امکان ایجاد حساب کاربری با ارسال کد فعال سازی را به وب سایت خود اضافه کنیم تا با اضافه شدن این امکان از این پس کاربران به جای ثبت نام با ایمیل، با استفاده از شماره موبایل عضو سایت ما شوند.

همانطور که گفته شد، وب سایتهای زیادی از این سیستم استفاده می کنند مانند شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام.

با افرونه پیامکی دیجیت کد فعالسازی ارسال کن!

برای نصب و فعال سازی این افزونه ابتدا نیاز است آن را دانلود کنید. برای دانلود می توانید افزونه digits را که به صورت پرمیوم و تجاری عرضه شده است، از سایت هایی مانند کدکنیون خریداری کنید (اما به یک مشکل بزرگی برمیخورید که در تنظیمات این افزونه نام سرویس دهنده پیامکی (پنل اس ام اس) موجود نمی باشد!) اما جای نگرانی نیست…! ما در این پست آخرین نسخه ای که افزونه سرویس دهنده پیامکی معتبر در آن موجود می باشد را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

لازم به ذکر است افزونه پیامکی دیجیت با پنل مکث اس ام اس، سازگار می باشد.

سازگاری افزونه دیجیتس با فروشگاه ساز ووکامرس

افزونه تایید پیامک دیجیتس با سیستم فروشگاهی ووکامرس هم سازگاری دارد و میتوانید ثبت نام و تایید پیامکی کاربران و مشتریان ووکامرس را نیز الزام به احراز شماره موبایل کنید.

یک مشکل کوچک؛ با بلکلیستها چه کنیم؟

همانطور که میدانید برخی از شماره موبایل همراه اولی در بلک لیست مخابرات هستند یا به بیان ساده تر جلوی پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند. که در حالت عادی سامانه های پیامکی به این شماره ها نمی توانند پیامک ارسال کنند و اگر مخاطب شما هم یکی از این بلکلیستها باشد ارسال کد تایید به این شماره ها با مشکل روبرو خواهند شد و اگر نتوانید این مشکل را دور بزنید، عملا افرونه پیامکی دیجیتس کاربرد خود را از دست خواهد داد. ولی…

جای نگرانی نیست! شما از قدرت مکث اس ام اس استفاده میکنید…!

ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم! مکث اس ام اس به کاربران خود راهکاری ارائه داده است که در این روش بدون ارائه مدارک خاصی، چند خط خدماتی عمومی در اختیار شما قرار میگیرد تا متنهای اطلاع رسانی مانند کدهای تایید افرونه پیامکی دیجیت را به راحتی به تمامی مخاطبین حتی بلک لیست هم ارسال کنید.

 

ارسال سریع پیامک حاوی کد فعالسازی در افزونه پیامکی دیجیت

نکته قابل توجه اینکه ارسال سریع پیامک با خط خدماتی عمومی توسط افزونه پیامک دیجیتس امکان پذیر می باشد. در حالیکه در سامانه های دیگر ارسال پیامک با تاخیر صورت می گیرد اما در سامانه پیام کوتاه مکث شما میتوانید حتی به بلک لیست هم به صورت آنی پیامک ارسال کنید.

 

دانلود رایگان افزونه دیجیتس نسخه 7.7

با اینکه افزونه ارسال کد تایید فعالسازی دیجیتس در بسیاری سایت ها فروشی است، ولی مکث اس ام ام با شخصی سازی انجام شده و قابلیت ارسال سریع پترن، این افزونه را بصورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد.جهت دانلود و آمورش نصب به برگه زیر مراجعه کنید:

دانلود رایگان افزونه پیامک دیجیتس بهمراه آموزش نصب و تنظیمات ارسال پترن

4.8/5 - (48 امتیاز)
Previous Post Previous Post
Newer Post Newer Post

4 Comments

Leave a comment

مشاوره خرید پنل