یادآوری اقساط با پنل پیامک

یادآوری اقساط با پنل پیامک

ممکن است بیشتر افراد در مورد پنل پیام کوتاه این باور را داشته باشند که کارایی آن تنها برای ارسال پیامک انبوه و یا ارسال پیامک های تبلیغاتی میباشد، اما امروزه پنل های پیامک دارای امکانات پیشرفته ای می باشند، که یکی از این امکانات یادآوری اقساط می باشد.

این امکانات به شما کمک میکند تا موعد قسط هایتان را فراموش نکنید، هم قسط پرداختی خودتان را، و هم اقساطی که مشتریان باید به شما پرداخت کنند را به آنها یادآور شوید.

به طور مثال شما صاحب یک شرکت بیمه هستید و میخواهید موعد قسط های بیمه گزاران خود را یادآوری کنید و یا برای یادآوری اقساط به بانک میتوانید از این قسمت استفاده کنید.

در یادآوری اقساط توسط پنل پیامک شما تاریخ شروع اقساط، تعداد اقساط و سالانه یا ماهانه بودن را تعیین میکنید و سیستم بصورت هوشمند و خودکار هر ماه یا هر سال تا اتمام تعداد اقساط آنها را بصورت پیامک برایتان یادآوری خواهد کرد.

اقساط

 

اقساط

با توجه به تصویر بالا ابتدا باید نوع دفترچه تلفن خود را انتخاب کنید ،سپس در قسمت شماره شماره اختصاصی ارسال پیامک را انتخاب کنید.

میتوانید سیستم را به صورتی تنظیم کنید که از چند روز قبل از موعد قسط، آن را یادآوری کند، همچنین با استفاده از این قسمت میتوانید برای اقساطی به طور مثال 3 ساله نیز به طور متوالی هر ماه پیامک ارسال کنید. در قسمت نوع قسط میتوانید ماهانه و یا سالانه را بستگی به مدت اقساط،  انتخاب کنید.

قابل ذکر است که مشخصات قسمت های فیلدها و تعداد اقساط را از قبل باید در منوی دفترچه تلفن ایجاد کنید. در آن منو باید نام افراد و تاریخ شروع اقساط را مشخص کنید.

همچنین میتوان در ارسال پیامک نام افراد را نیز اضافه کرده و متن یادآوری اقساط را به دلخواه تنظیم کنید تا سیستم با تفکیک نام به مخاطبین پیامک ارسال کرده و موعد پرداخت اقساط را یاداوری کند.

 

 

 

یادآوری اقساط با پنل پیامک
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۳۹:۵۳ +۰۰:۰۰ بهمن ۲ام, ۱۳۹۶|امكانات پنل اس ام اس, كاربرد های پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

+ 34 = 36