کاربرد پنل پیامک برای موسسات تغذیه و لاغری

//کاربرد پنل پیامک برای موسسات تغذیه و لاغری

کاربرد پنل پیامک برای موسسات تغذیه و لاغری

با توجه به گسترش ارتباطات و تلاش برای افزایش و حفظ مشتری با استفاده از سامانه پیام کوتاه ، در این مطلب به مزایا و کاربردهای پنل اس ام اس برای موسسات تغذیه و لاغری اشاره می کنیم.

استفاده از پنل پیامکی می تواند یکی از روش های اصلی تبلیغات برای اینگونه موسسات باشد.

در ابتدا به توضیح ارسال پیامک های تبلیغاتی می پردازیم.

شما می توانید از بانک شماره های سامانه پیامک بدون محدودیت در ارسال بصورت رایگان استفاده کنید، بانک شماره های شهر و کدپستی، نقشه ی گوگل ، ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت می تواند برای ارسال پیامک های تبلیغاتی موسسات تغذیه و لاغری کارآمد بوده و صاحبین اینگونه موسسات با انتخاب محدوده ی فعالیت شان می توانند به آسانی پیامک تبلیغاتی مد نظرشان را ارسال کنند.

برای ارسال های منطقه ای ارسال از دکل ایرانسل و یا همان BTS نیز جهت ارسال به شماره های ایرانسل پیشنهاد میگردد، ارسال از دکل ایرانسل دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل منطقه ای می باشد.

یکی دیگر از روش های نوین تبلیغات، برنامه پیام رسان تلگرام می باشد. شما میتوانید یک کانال تلگرام برای محصولات و خدمات خود ایجاد کنید و با انتخاب منطقه ی مورد نظر خود از روی نقشه ی گوگل و یا شهر و کدپستی متن تبلیغات کانال تلگرام را به شماره های منطقه مورد نظرتان ارسال نمائید.

برای جلب رضایت مشتری می توانید بعضی از خدمات را بصورت پیامکی به آنها ارائه کنید ، به طور مثال پشتیبانی 24 ساعته پیامکی و یا ارسال برنامه های غذایی مختص تناسب اندام بصورت روزانه و یا هفتگی، یادآوری تاریخ ویزیت بعدی و ارسال پیامک هایی با موضوعات انگیزشی مانند فواید تناسب اندام و…  برای ایجاد انگیزه بیشتر در مشتری.

برای ارسال پیامک های ذکر شده ابتدا باید در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شماره های مراجعین را ذخیره کنید،‌با ذخیره سازی شماره در دفترچه تلفن ، در هر زمان تنها با انتخاب مخاطب میتوانید پیامک مورد نطر خود را ارسال نمائید.

بوسیله  ارسال پیامک با نام دفترچه تلفن می توانید متن پیامک را به مراجعین همراه با نام و اطلاعات وی ارسال نمائید که این روش تاثیر بسزایی را بر روی آنها ایجاد میکند.

همچنین میتوانید در مناسبت های مختلف از جمله روز تولد مشتری،‌برای آنها پیامک تبریک ارسال نمائید.

ماژول ارسال پیامک زماندار نیز این امکان را میدهذ تا پیامک ها به صورت اتوماتیک به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و یا در تاریخ های مشخص ارسال گردد.

برای اطمینان از ارسال پیامک های تبلیغاتی می توانید از ماژول ارسال با خط خدماتی عمومی یا ارسال سیمکارتی نیز استفاده نمائید تا پیامک های شما به تمامی مراجعین موسسه شما ، حتی کسانی که در لیست سیاه مخابراتی هستند، ارسال گردد.

 

کاربرد پنل پیامک برای موسسات تغذیه و لاغری
4.7 (94.29%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۴۴:۱۷ +۰۰:۰۰ دی ۱۰ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 5 = 4