کاربرد پنل پیامک برای تاکسی تلفنی ها

خانه » وبلاگ » کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف » کاربرد پنل پیامک برای تاکسی تلفنی ها

کاربرد پنل پیامک برای تاکسی تلفنی ها

با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و ورود آن به کلیه اصناف ، امروزه شاهد استفاده از پنل پیام کوتاه در صنف تاکسی تلفنی نیز می باشیم.

سامانه اس ام اس تاکس تلفنی ها با استفاده از امکانات پنل پیامک انبوه و ارائه خدمات متمایز، رضایت مشتریان را برای این صنف بیش از پیش بوجود آورده است.

با استفاده از بانک شماره های تلفن پنل اس ام اس مکث که برای این صنف بر اساس شهر و کدپستی و نقشه ی گوگل که بر روی پنل قرار داده است ،صنف تاکسی تلفنی میتواند به راحتی و در مدت زمان کوتاه به تبلیغات درباره کار خود بپردازد.

ارسال بر اساس دکل ایرانسل و یا همان BTS نیز میتواند گزینه مناسبی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی تاکس تلفنی ها به ساکنین و یا کارکنان آن منطقه نیز باشد.

قابل ذکر است بانک شماره های بر اساس اصناف و تفکیک سنی و جنسیت نیز از خدماتی میباشد که در پنل پیامک مکث وجود دارد اما به دلیل مرتبط نبودن با این صنف ارسال از این بانک های شماره پیشنهاد نمیشود.

میتوانید بدون هیچگونه هزینه ای تمامی اطلاعات مشتریان خود را در دفترچه تلفن پنل پیام کوتاه این سامانه ذخیره کنید و به آسانی برای آنها پیامک ارسال کنید.

در دفترچه تلفن پنل پیامک امکان جستجو بر اساس نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه نیز جهت سهولت در جستجو قرار داده شده است و شما می تونید با دریافت شماره تلفن همراه کاربر خود که با شما تماس برقرار کرده است به کلیه اطلاعات وی دست پیدا کنید.

با استفاده از ماژول منشی پیامکی می توان کلیه مسیرها را همراه با هزینه آن ، در سامانه پیام کوتاه ذخیره کرد و مشتریان تنها با ارسال نام منطقه ی مورد نظرشان به شماره اختصاصی سامانه ، از نرخ مسیر مطلع گردند. به طور مثال در منشی پیامکی برای کلمه ارسالی ستارخان،‌پاسخ 15 هزار تومان مشخص شده است و مشتری تنها با ارسال کلمه ی ستارخان به خط اختصاصی و دریافت پیامک با متن 15 هزار تومان ، از نرخ مسیر مطلع می شود.

همینطور می توان برای جلب رضایت بیشتر مشتری زمان حرکت راننده را همراه با نرخ مسیر پس از تماس تلفنی آنها برایشان ارسال کرد.

همچنین میتوانید از خدمات تبریک تولد و رویدادها ، جهت تبریک مناسبت ها،‌به مخاطبینی که در دفترچه تلفن سامانه ذخیره شده اند، پیامک ارسال کرد.

از مقاله ارائه شده می توان نتیجه گرفت که آژانس های خودرو می توانند با استفاده از پنل پیام کوتاه و ماژول های آن ،برای افزایش رضایت مشتریان و تبلیغات خود استفاده بهینه داشته باشند.

0/5 (0 دیدگاه)
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۵-۲۲ ۱۱:۳۰:۲۹ +۰۰:۰۰ دی ۱۴ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

مسیر موفقیت همیشه در حال ساخت است.

دیدگاه خود را بنویسید

+ 49 = 57