کاربرد پنل پیامک برای افزایش مشتری آژانس های هواپیمائی

//کاربرد پنل پیامک برای افزایش مشتری آژانس های هواپیمائی

کاربرد پنل پیامک برای افزایش مشتری آژانس های هواپیمائی

به طور حتم زمان از اهمیت خاصی در صنعت توریست و گردشگری برخوردار می باشد که نیازمند برنامه ریزی دقیق برای پیشبرد اهداف تجارت می باشد، زیرا هر تاخیر و یا تغییر برنامه میتواند بسیاری از برنامه های فعلی را برهم بریزد.

ممکن است تعدادی از صندلی های پرواز شما خالی مانده باشد ،یا مشتریان از پرواز خود جا مانده اند و یا اینکه پرواز با تاخیر انجام گرفته است و مشتریان خسارت خود را می خواهند،‌تمام این موارد باعث کاهش میزان درآمد شما و نارضایتی مشتریان می شود، اما با استفاده از سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک میتوانید اینچنین مشکلات را از بین ببرید.

در این مطلب به چند نمونه از راه کارهایی که باعث میشود یک آژانس هواپیمایی بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند، اشاره می نمائیم.

فروش پیشنهادات لحظه آخر توسط ارسال پیامک

تغییرات در لحظه آخر پرواز امری عادی و طبیعی میباشد،‌که این اتفاق میتواند دلایل مختلفی مانند به فروش نرفتن تمام صندلی ها و یا تغییر نظر مسافر و…..

شما به عنوان یک آژانس هواپیمایی میتوانید از این فرصت ها به نفع خود استفاده کنید و پیشنهادات آخر لحظه خود را از طریق ارسال پیامک یه اطلاع مشتریان برسانید.

میتوانید با ارسال پیامک و ارائه پیشنهاد ، این موضوع را به اطلاع مشتریان برسانید، میتوانید با قرار دادن لینک درون پیامک از آنها بخواهید که اولین نفری باشند که این معامله سود آور را بدست میآورند.

کمک کردن به مشتریان در مشخص کردن جزئیات سفر

ممکن است مشتری شما پروازی را رزرو کرده باشد اما برای سفر آمادگی لازم را نداشته باشد، برنامه ریزی داشتن برای سفر بسیار خوب است و اگر مسافری مشکلی داشت میتوانید به او کمک کنید.

آیا هواپیما هنوز به فرودگاه نرسیده است و یا ممکن است پرواز با تاخیر اتفاق بیوفتد؟ آیا مقررات خاصی است که مسافر باید از آن اطلاع داشته باشد؟ تمام این اطلاع رسانی ها را در عرض چند دقیقه و با ارسال پیامک میتوانید برای مشتریان خود ارسال کنید.

اطلاع رسانی زمان حرکت و مقصد به مشتریان

اطلاع رسانی در مورد مقاصد جذاب و یا ارائه پیشنهادات جذاب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. ممکن است شما اینگونه اخبار را در وب سایت آژانس قرار داده باشید اما بیشتر مشتریان شما فرصت سر زدن به وب سایت را ندارند ، میتوانید با ارسال پیامک از اینکه مشتریان از آنها مطلع شده باشند ، مطمئن شوید.

همچنین می توانید سامانه پیام کوتاه را تنظیم کنید تا مشتری با ارسال کلمه کلیدی اطلاعات مربوطه را دریافت کند.

ارسال پیامک تبریکات

مشتریان از اینکه بفهمند شما به یادشان بوده اید یقینا خوشحال میشوند علاوه بر این، اینکار باعث بوجود آمدن ارتباط نزدیک با مشتری میشود.

میتوانید با ارسال پیامک تولد مشتریان را تبریک بگوئید و حتی میتوانید برای این روز بخصوص برای آنها تخفیفات مخصوصی را در نظر بگیرید.

 

 

 

 

کاربرد پنل پیامک برای افزایش مشتری آژانس های هواپیمائی
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۲۱:۲۷ +۰۰:۰۰ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|دیدگاه‌ها برای کاربرد پنل پیامک برای افزایش مشتری آژانس های هواپیمائی بسته هستند

درباره نویسنده: