کاربرد پنل اس ام اس برای مدارس

//کاربرد پنل اس ام اس برای مدارس

کاربرد پنل اس ام اس برای مدارس

راه های متفاوتی وجود دارد تا از ابزار پیامک برای امور مدارس ابتدائی، راهنمایی و دبیرستان استفاده کنیم. در این مطلب سعی کرده ایم به چند نمونه از کاربردهای پنل اس ام اس و ارسال پیام کوتاه برای ایجاد پل ارتباطی بین والدین، دانش آموزان و مسئولین مدارس اشاره نمائیم.

اعلام جلسات اولیا و مربیان

برگزاری جلسات اولیا و مربیان از اهمیت خاصی برای مدارس برخوردار می باشد. این جلسات باعث میشود والدین بتوانند در طول سال معلمان را ملاقات کنند و از وضعیت درسی فرزندان خود و رفتار آنها در مدرسه آگاه شوند. ارسال پیامک به شما این امکان را می دهد که با والدین به صورت ارتباط نزدیک در ارتباط باشید و آنها را از زمان این جلسات مطلع کنید.یکی دیگر از راه های ارتباطی با والدین ارسال نامه میباشد که این روش بعلت هایی از قبیل نرسیدن نامه به دست والدین چندان روش مناسبی نمی باشد اما با ارسال پیامک از این موضوع که حتما اطلاعیه بدست والدین رسیده است مطمئن میشوید.

برگزاری کلاس های فوق برنامه و فعالیت های شاگردان

این فعالیت ها و یا کلاس های فوق برنامه میتواند فعالیت های ورزشی و یا درس خواندن شاگردان تحت نظارت مسئولین مدارس باشد. پیامک ابزار مناسبی می باشد تا والدین را از این موضوع آگاه سازید . همچنین لغو برنامه ها را نیز از طریق ارسال پیامک میتوانید به آنها اطلاع دهید. انجام این کار باعث میشود تا والدین به صورت آنی از این اطلاعات باخبر شوند.

یادآوری رویدادهای مدرسه با پیامک

پیامک میتواند برای اطلاع رسانی رویدادهای مدرسه به والدین ابزار بسیار مناسبی باشد.

اطلاع رسانی راجب برگزاری جشن ها، مسابقات، کمک های خیریه و….

اطلاع رسانی در مورد ایام تعطیل و زمان بازگشایی مدرسه

با توجه به وجود تعطیلی های مختلف در طول سال تحصیلی ، اطلاع رسانی راجب این اخبار به والدین ممکن است سخت و زمان بر باشد، اما ارسال پیامک کار شما را در این مورد آسان کرده است. میتوانید یک یا چند روز مانده به بازگشایی و یا تعطیلی با ارسال پیامک به والدین آنها را مطلع سازید.

اعلام هشدارهای اضطراری درباره مدرسه

ممکن است به علت های متفاوت از قبیل بارش برف و شرایط نامساعد جوی و یا آلودگی هوا مدرسه تعطیل میباشد، میتوانید با ارسال پیامک انبوه سریعا این موضوع را به اطلاع تمام والدین برسانید.

یادآوری شهریه های پرداخت نشده و اردوهای مدرسه

ممکن است بعضی از والدین شهریه کامل مدرسه را پرداخت نکرده باشند و شما نیز با ارسال نامه چندین بار این موضوع را یادآوری کرده اید اما متاسفانه این روش موثر واقع نشده است زیرا ممکن است پیغام شما بدست آنها نرسیده باشد، اما در یاداوردی شهریه با پیامک ارسال پیامک این تضمین وجود دارد که پیامک بدست والدین رسیده است.

برای اردوهای مدارس نیز همین سیستم ارسال پیامک را میتوانید در پیش بگیرید. با ارسال پیامکی حاوی اطلاعات اردو از قبیل زمان و مکان آن و همچنین هزینه ، برای والدیتن آنها را باخبر میسازید.

اطلاع رسانی غیبت دانش آموز

با استفاده از پیامک میتوانید غیبت دانش آموز را هرچه سریع تر به اطلاع والدینش برسانید، هر جند که ممکن است والدین از این موضوع آگاهی داشته باشند اما این کار شما باعث ایجاد رابطه صمیمانه و افزایش حس اعتماد بین والدین و شما میشود.

اطلاع رسانی ایام امتحانات

زمان امتحانات هم برای والدین و هم دانش آموز یک دوره پر از استرس میباشد و چه بهتر که شما با ایجاد یک رابطه صمیمانه از این استرس بکاهید.

میتوانید قبل از شروع امتحانات مطالبی با مضمون کاهش استرس امتحانات و یا اطلاعات درسی مهم ، از این استرس کم کنید.

همچنین میتوانید زمان های امتحانات را قبل از شروع  برای والدین بوسیله پیامک ارسال کنید.

 

 

کاربرد پنل اس ام اس برای مدارس
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۲۵:۱۴ +۰۰:۰۰ آذر ۵ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

79 − 71 =