کاربرد پنل اس ام اس برای فروشگاه های اینترنتی

/, کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف/کاربرد پنل اس ام اس برای فروشگاه های اینترنتی

کاربرد پنل اس ام اس برای فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه های آنلاین اینترنتی امروزه به یکی از منبع درآمد اکثریت مردم تبدیل شده است و همچنین مخاطبان زیادی را نیز به خود جلب کرده اند. به عبارتی می توان گفت یکی از گزینه های خرید مشتریان برای انتخاب و خرید محصولات مورد نظر خود، فروشگاه های آنلاین می باشد.

از طرفی دیگر این فروشگاه ها و کسب و کار های بزرگ و کوچک، نیاز به دیده شدن و نیز ارتباط با مشتری دارند. تبلیغات یکی از راه های افزایش فروش و جلب مشتری است. اطلاع رسانی به مشتریان نیز به نوبه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پیامک می تواند مشتری را در تمامی روندهای ثبت نام، پرداخت، فاکتور و … برطرف نماید.

اما چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ امروز می خواهیم از کاربرد های پیامک برای فروشگاه های آنلاین و نیز چگونگی ارسال را شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید…

کابرد پنل پیامک برای فروشگاه های آنلاین

همانطور که در فوق گفته شد، این گونه کسب و کار های برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارند. علاوه بر این بقای همه کسب و کار ها، فروشگاه ها و … به طور مستقیم به مشتریان وابسته می باشد.

تبلیغات پیامکی برای جذب مشتری فروشگاه های آنلاین

اگر کسب و کارتان را تازه به راه انداخته اید پس نیاز به دیده شدن و تبلیغات دارید. بله! چه گزینه ای بهتر از تبلیغات پیامکی؟! بهترین، کم هزینه ترین و سریع ترین راه برای تبلیغات، ارسال پیامک می باشد. شما می توانید سایت خود را به کسب و کار های مختلف بر حسب نیاز خود ارسال کنید. و یا اگر مشتریان شما محدود به جنس و یا رده ی سنی خاصی می باشند، می توانید با فیلتر رده سنی و جنسیت پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید که تمامی این امکانات و ویژگی ها در پنل های اس ام اس مکث گنجانده شده اند.

حفظ ارتباط با مشتری از طریق پیامک

نبض تداوم هر کسب وکاری، حفظ ارتباط با مشتری است. تمامی تبلیغات و هزینه هایی که در راستای جذب مشتری صرف می شود، برای وفاداری آنهاست. می پرسید چگونه؟

کاربرد پیامک از همان ابتدای روند ثبت نام به چشم می خورد. شما می توانید برای ارسال کد احراز هویت در زمان ثبت نام و ایجاد کاربری از پیامک استفاده کنید. همچنین می توانید پیامک هایی مربوط به وضعیت سفارش، اطلاع از ارسال محصول، فاکتور خرید و … که خریدار انتظار دریافت اینگونه پیامک ها را دارد، ارسال کنید.

بعلاوه می توانید مشتریان خود را در جریان پیشنهادات و تخفیفات ویژه قرار دهید و نیز با توجه به خرید های قبلی او تخفیف در نظر بگیرید!

سخن آخر…!

اگر کسب وکار شما دارای سایت می باشد، فروشگاه اینترنتی شما می تواند یک سیستم آماده باشد. سیستم هایی مثل : ووکامرس، اوپن کارت و پرستاشاپ

اگر سیستم فروشگاهی سایت شما یک سیستم آماده می باشد، دیگر نیازی نیست برای این ها به طور اختصاصی کدنویسی ارسال پیامک انجام دهید. تنها کافیست با مراجعه به منوی آزمایشگاه پیامک سایت مکث اس ام اس، افزونه پیامکی ووکامرس و سایر سیستم های فروشگاهی موردنظر خود را دانلود و نصب کنید.

از اینکه با ما همراه بودید، سپاسگذاریم…! 🙂

 

 

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

تولید محتوا کار و طراح مدرس زبان انگلیسی و عاشق شعر :) دیگران چون بروند از نظر از دل بروند تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی... #مولانا

دیدگاه خود را بنویسید

4 + 3 =