کاربرد پنل اس ام اس برای فروشندگان موبایل

0
0
2
0
روز
2
2
ساعت
4
5
دقیقه
1
2
ثانیه

کاربرد پنل اس ام اس برای فروشندگان موبایل

قبل از هر چیز باید بگویم که ما در وبلاگ مکث اس ام اس از کاربرد پیامک برای مشاغل مختلف صحبت کرده ایم. همانطور که میدانید پیامک یکی از بستر های مهم تبلیغاتی است چرا که طبق آمار و ارقام ۸۷% از پیامک های شما دیده می شوند.

امروز می خواهم از کارایی های پیامک در صنعت فروشندگان موبایل و لوازم جانبی صحبت کنم! در ادامه با ما همراه باشید…

کاربرد پیامک برای فروشندگان موبایل

هدف از تبلیغات، چه از طریق پیامک و یا بسترهای تبلیغاتی دیگر، افزایش فروش و معرفی برند می باشد. اما با استفاده از پنل اس ام اس چگونه می توان به این هدف رسید؟

ارسال پیامک به مشتریان فروشگاه موبایل و خدمات جانبی

در اینجا اصطلاح “کمیت مهم نیست کیفیت مهم است” مدنظر می باشد. مهم این نیست تعداد ارسال بالایی دارید، مهم این است که بازار هدف خود را شناخته اید! پیامک تبلیغاتی در صورتی می تواند قدرتمند عمل کند که هدفمند باشد. یعنی شما ابتدا باید بازار هدف خود را شناسایی کرده و سپس اقدام به ارسال نمایید.

سامانه پیام کوتاه مکث، این امکان را به شما می دهد که با استفاده از روش های ارسال پیامک، تیر خود را به هدف بزنید!

فروشندگان موبایل و لوازم جانبی می توانند با ارسال اس ام اس تبلیغاتی فروش بیشتری داشته باشند. همچنین صاحبان این کسب و کار میتوانند با دریافت شماره موبایل مشتریان در مواقع مورد نیاز آنها را از تخفیفات ویژه، محصولات جدید، آدرس جدید فروشگاه، ساعات کاری و … مطلع سازند.

ارسال پیامک به شماره های مسدود

برای ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی، باید پیامک شما به تمامی شماره ها ارسال شود. اما در این میان برخی از شماره ها راه دریافت پیامک تبلیغاتی را بسته اند که اصطلاحا به این گونه شماره ها لیست سیاه یا بلک لیست گفته می شود.

سامانه های پیامکی زیادی برای ارسال پیامک تبلیغاتی وجود دارد. مهمترین ویژگی سامانه کیفیت در ارسال، قابلیت ارسال به بلکلیست و نیز دریافت گزارش ارسال می باشد. شما بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید از وضعیت ارسال پیامک خود مطلع شوید که در این قسمت شماره های بلکلیست برای شما به صورت خودکار مشخص خواهند شد. به عبارتی می توانید گزارش دلیوری پیامک های ارسالی خود را دریافت کنید.

از اینکه با ما همراه بودید، متشکریم…!

 

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم :) و بسی علاقه به شعر *_* همه با یار خوش و... من به غم یار خوشم...!

دیدگاه خود را بنویسید

8 + 1 =