کاربرد بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای مالی

کاربرد بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای مالی

کاربرد بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای مالی یکی از شاخه های بازاریابی پیامکی می باشد که در این مقاله به این موضوع اشاره می نمائیم.

در مطالب گذشته وبلاگ سامانه پیام کوتاه مکث اس ام اس درباره انواع بازاریابی پیامکی و کاربرد آن بصورت کامل توضیحاتی را ارائه داده ایم، از جمله کاربرد پنل اس ام برای رستوران و کافی شاپ ها، ادارت،‌ مدارس، دانشگاه ها و…..

در این مقاله نوبت به بررسی کاربرد پنل پیامک و بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای حسابداری و مالی می باشد.

نرم افزار مالی چیست؟

همانطور که می دانید نرم افزار حسابداری ، برنامه ای می باشد که بر پایه مفاهیم و اصول حسابداری و در جهت تسهیل امور مالی و حسابداری طراحی شده است.

نرم افزار حسابداری می تواند در ارتباط با سامانه پیام کوتاه بوده و از روش های مختلف از پنل اس ام اس در جهت امور ارتباطی استفاده کند.

ایجاد ارتباط بین پنل پیامک و نرم افزار حسابداری می تواند در جهت سهولت کاربران، جلب رضایت مشتری و افزایش فروش مفید باشد.

کاربرد بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای مالی

صاحبین نرم افزار حسابداری و مالی برای بازاریابی پیامکی و فروش بیشتر محصولات خود از پیامک تبلیغاتی استفاده کنند.

در سامانه پیامک امکانات و ماژول های مختلفی وجود دارد که در جهت تبلیغات پیامکی موفق برای نرم افزارهای مالی و حسابداری موثر خواهد بود، در ادامه به چند مورد از این امکانات اشاره می کنیم.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه یکی از ماژول های پنل اس ام اس مکث می باشد که کاربران به راحتی می توانند با استفاده از ارسال از روی نقشه ی شهرهای مختلف کشور به بانک شماره های موبایل دسترسی داشته باشند.

این ماژول در جهت بازاریابی پیامکی و بازاریابی آنلاین موثر خواهد بود و توصیه می شود در برنامه بازاریابی و کسب و کارهای مختلف قرار داده شود.

به عنوان مثال یک تولیدکننده ی نرم افزار حسابداری می تواند از طریق بانک اصناف و یا همان مشاغل ، به رستوران ها و یا خدمات ساختمانی ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهد.

وب سرویس پیامک

با استفاده از وب سرویس اس ام اس، می توان بین سامانه پیامکی و نرم افزار حسابداری ارتباط برقرار کرد، به گونه ای که در موارد لزوم ارسال پیامک انجام شود.

به عنوان مثال با ثبت فاکتور برای مشتری خاص، شماره ی پیگیری فاکتور را برای او پیامک کنید.

بر اساس زبان برنامه نویسی نرم افزارهای حسابداری متدها و روش های استفاده از وب سرویس پیامک متفات خواهد بود.

کاربرد بازاریابی پیامکی برای نرم افزارهای حسابداری و مالی در زمان استفاده از وب سرویس جنبه ی اطلاع رسانی داشته و در جهت برقراری ارتباط موثر با مشتریان کاربرد خواهد داشت.

نظرسنجی پیامکی

صاحبین نرم افزارهای مالی می توانند برای دریافت بازخورد بهتر از مشتریان خود از ماژول نظرسنجی پیامکی استفاده کنند و از نظرات مشتریان نسبت به نرم افزارهای مالی خود مطلع شوند.

با استفاده از ماژول نظرسنجی پیامکی ، لیست محصولات نرم افزاری را برای کاربران خود ارسال کرده و از آنها بخواهید تا میزان محبوبیت هر نرم افزار را از بازه 0 تا 10 مشخص کنند.

به این صورت نسبت به نرم افزارهای محبوب خود اطلاع یافته و در جهت نقاط ضعف سایر نرم افزارهای حسابداری خواهید کوشید.

4.7/5 - (7 امتیاز)
خرید پنل پیامک
About غزال طهماسبی

مسیر موفقیت همیشه در حال ساخت است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.