پیامک انبوه در سازمان های دولتی و مردمی

/, کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف/پیامک انبوه در سازمان های دولتی و مردمی

پیامک انبوه در سازمان های دولتی و مردمی

امروزه تمامی نهاد های دولتی و مردمی برای برقرای ارتباط با مردم و حتی کارکنان خود از پیام کوتاه استفاده می کنند. دولت و بخش غیر دولتی از پیامک انبوه برای ارتباط آسان با مردم و همچنین برای مدیریت بهتر بحران ها و بهبود کیفیت اطلاع رسانی، استفاده می کنند.

همانطور که در مقالات قبلی نیز گفته شده، پیامک اثربخش ترین و موثر ترین روش برای ایجاد ارتباط و نشر اطلاعات می باشد چرا که آمار دیده شدن پیامک واقعا دیوانه کننده است. چرا که 98% از پیامک های شما دیده می شوند و درصد قابل توجهی از مردم به آنها واکنش نشان می دهند.

امروز در این مقاله از مکث اس ام اس می خواهم از کاربرد های پیامک انبوه در سازمانهای دولتی و مردمی برایتان بگویم. در ادامه با ما همراه باشید…

امکان ارتباط دو سویه با مخاطبان پیامکی

همانطور که می دانید پیامک یک نوع ارتباط دو سویه می باشد که دولت می تواند با مردم داشته باشد. در یک کشور دموکراسی، راحت ترین روش برای انتقال نظرات و عقاید، پیامک می باشد.

پیامک انبوه به دولت کمک می کند تا اخبار و اطلاعات عمومی و همچنین خدمات دولت را در هر زمانی در دسترس مردم قرار دهند. همچنین سازمانهای دولتی می توانند با استفاده از پیامک انبوه با کارکنان نیز در ارتباط باشند و از این امکان در ارائه خدمات داخلی نیز بهره گیرند. همچنین می توانند با تک تک و یا همه ی کارکنان در هر زمان که بخواهند با پیامک در ارتباط باشند.

پیامک انبوه در سازمانهای مردم نهاد

در این حالت نیز پیامک انبوه بهترین حالت برای برقراری ارتباط با عموم مردم می باشد. مردم می توانند به راحتی و تنها با یک کلیک از راه دور از اطلاعات و خدماتی که شما در اختیار آنها می گذارید با خبر باشند که این محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نمی باشد.

زمانی که سازمانی جدید احداث می شود، مردم به صورت خودکار با آن آشنا نمی شوند. بلکه این سازمان با تبلیغات رسانه ای (تلویزیون و … ) در ذهن مردم جا افتاده می شود. در این هنگام پیامک انبوه می تواند بهترین و با صرفه ترین راه برای اطلاع رسانی به مردم باشد.

 

از اینکه با ما همراه بودید متشکریم 🙂

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

تولید محتوا کار و طراح مدرس زبان انگلیسی و عاشق شعر :) دیگران چون بروند از نظر از دل بروند تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی... #مولانا

دیدگاه خود را بنویسید

66 − 61 =