پنل پیام کوتاه، نرم افزار تحت وب

پنل پیام کوتاه، نرم افزار تحت وب

در این مقاله یک نگاه اجمالی به پنل اس ام اس خواهیم داشت، پنل اس ام اس و یا همان پیامک به نرم افزار تحت وب اطلاق میشود که از طریق یک نام کاربری و رمز عبور قابل دسترسی خواهد بود.

این نرم افزار تحت وب به عنوان پنل اس ام اس ،سامانه پیامک، پنل پیام کوتاه و… نیز خوانده میشود. کسب و کارها و تجارت های مختلفی هستند که به پنل اس ام اس نیاز دارند.

در مقالات گذشته در مورد خصوصیات بهترین پنل پیامک توضیحاتی ارائه شده است، در آن مقاله اشاره شده است که جهت انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

مواردی از قبیل :

•مجوزها و تائیدیه شرکت ارائه کننده پیامک

•اتصال شرکت ارائه کننده شرکت ارائه کننده پیامک به اپراتورهای پیامکی

•نحوه ارائه خدمات و نوع پشتیبانی و خدمات پس از فروش

•و در نهایت هزینه ها.

اما انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه یک طرف قضیه است،‌بعد از انتخاب بهترین پنل پیامک ،مشاهده خواهید کرد که سامانه ها بسته های پیامکی متفاوتی را ارائه می دهند، البته تمامی شرکت های پیامکی غیر رایگان و معتبر به همین صورت فعالیت می کنند.

اما شما به عنوان مشتری باید یکی از پنل ها و یا بسته های پیشنهادی را انتخاب کنید، در انتخاب پنل پیام کوتاه متناسب با فعالیت و هدف خود ، موارد متعددی را باید در نظر بگیرید، به طور مثال مواردی مانند :

شناخت نیاز و هدف از پنل اس ام اس

پیش بینی میزان ارسال پیامک و هزینه در نظر گرفته شده برای این قسمت

انتخاب سرشاخه مناسب برای خطوط ارسال پیامک

شناسایی نیاز و هدف خود از پنل اس ام اس

اولین اقدام برای انتخاب یک پنل اس ام اس مناسب، این است که نیازها و اهداف کسب و کار خود را بشناسید ، در حقیقت باید بدانید که از پنل اس ام اس چه انتظاری دارید.

اگر قصد دارید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید باید پنلی را انتخاب کنید که به لحاظ تعرفه ارسال پیامک برایتان به صرفه باشد.

در خصوص ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک انبوه، دقت کنید که تعرفه های ارسال پیامک بسیار مهم تر از سایر هزینه ها می باشد، در نتیجه پنل پیامکی را انتخاب کنید که به لحاظ تعرفه ارسال برای شما مناسب باشد.

انتخاب سرشاخه مناسب برای خطوط ارسال پیامک

 بعد از انتخاب پنل پیامک مناسب نوبت به انتخاب خط ارسال کننده پیامک است،‌خطوط ارسال کننده پیامک با سرشاخه های مختلف ارسال می شوند، هر سرشاخه مربوط به شرکتی مستقل با نام اپراتور پیامکی فعالیت میکند.

سرشاخه های ارسال پیامک عبارتند از 1000، 2000، 3000، 5000، 021 و 026.

سیاست فروش پیامک و خط در هر یک از اپراتورهای پیامکی متفاوت است ، بنابراین قیمتی که برای هر خط ارائه میگردد نیز متفاوت خواهد بود.

در پایان مقاله لازم به ذکر است که اگر لزوم به استفاده از پنل اس ام اس را در کسب و کار خود احساس کردید، در انتخاب شرکت آن دقت کنید، شرکتی را انتخاب کنید کنید که علاوه بر موارد ذکر شده در این مقاله، مشتری مداری را اصلی ترین هدف خود قرار داده باشد.

4.9/5 - (7 امتیاز)
خرید پنل پیامک
About غزال طهماسبی

مسیر موفقیت همیشه در حال ساخت است.