پنل پیامک گیلان

پنل پیامک گیلان

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

در این مقاله درباره امکانات سامانه پیامک برای استان گیلان و شهرستان های آن  صحبت می کنیم.

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای گیلان را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک گیلان را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی گیلان، ارسال از روی نقشه برای استان گیلان، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان گیلان، ارسال پیامک به مشاغل استان گیلان و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان گیلان و امکانات پنل پیامک برای گیلان و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف استان گیلان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان گیلان و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف گیلان می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس گیلان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای استان گیلان

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای استان گیلان و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه  استان گیلان از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان گیلان شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت استان گیلان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس گیلان بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان گیلان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان گیلان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر رشت و یا شهرستان های اطراف آن می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

پنل پیامک گیلان
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۸:۱۴ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

+ 13 = 18