پنل پیامک قزوین

پنل پیامک قزوین

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای قزوین را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک قزوین را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی قزوین، ارسال از روی نقشه برای شهر قزوین، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای قزوین، ارسال پیامک به مشاغل شهر قزوین و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس قزوین و امکانات پنل پیامک برای قزوین و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای قزوین

یکی از امکانات سامانه اس ام اس قزوین بانک شماره موبایل قزوین بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های شهر قزوین استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر قزوین که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر قزوین و یا شهرستان های اطراف آن می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

ارسال پیامک برای اصناف قزوین

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر قزوین و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف قزوین می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس قزوین قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای قزوین

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای قزوین و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه قزوین از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل شهر قزوین شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

پنل پیامک قزوین
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۸:۵۱ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

57 + = 67