پنل پیامک بندرعباس

پنل پیامک بندرعباس

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای بندرعباس را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک بندرعباس را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی بندرعباس، ارسال از روی نقشه برای بندرعباس، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای بندرعباس، ارسال پیامک به مشاغل بندرعباس و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس بندرعباس و امکانات پنل پیامک برای بندرعباس و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف بندرعباس

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای بندرعباس و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف بندرعباس می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس بندرعباس قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای بندرعباس

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای بندرعباس و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه بندرعباس از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل بندرعباس شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای بندرعباس

یکی از امکانات سامانه اس ام اس بندرعباس بانک شماره موبایل بندرعباس بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های بندرعباس استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر بندرعباس که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر بندرعباس می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

پنل پیامک بندرعباس
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۲:۳۰ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

8 + 2 =