پنل پیامک برای مؤسسات خیریه

//پنل پیامک برای مؤسسات خیریه

پنل پیامک برای مؤسسات خیریه

شما میتوانید با استفاد از امکانات سامانه پیام کوتاه رویدادها و پیشنهادات جدید را به اطلاع مشترکین و مخاطبان خود برسانید و یا داوطلبانی برای امور خیریه بدست آورید،‌آگاهی مردم را با توجه به اهداف موسسه خود بالا ببرید و حتی کمک های مردمی را جمع آوری نمائید.

اگر تصمیم دارید برای امور موسسه خیریه خود از پنل پیامک استفاده کنید لازم است به موارد گوناگونی توجه کنید تا بیشترین بازدهی را از این طریق برای کار خود بدست آورید.

در ادامه مقاله به چند مورد میپردازیم :

زمانبندی و تعداد پیامک ها اهمیت دارند

اگر نمیخواهید با پیامک های ارسالی خود برای مخاطبانتان مزاحمت ایجاد کنید لازم است که از ارسال زودهنگام و یا دیر وقت اجتناب نمائید ،همچنین این در مورد تعداد پیامک های ارسالی در طول هفته و یا ماه نیز صدق می کند.

پیغام های بیش از حد برای مخاطبان خود ارسال نکنید (حداکثر 5 پیامک در ماه) ، البته هیچ زمانی در روز وجود ندارد که برای همه  مخاطبان مناسب باشد، اما معمولا بعدازظهر برای افرادی که کار روزانه دارند بهترین زمان میباشد ،‌در این زمان حداکثر افراد بخشی از کارهای خود را به پایان رسانده اند و برای چک کردن پیامک های دریافتی خود مشکلی ندارند.

جمع آوری مشترکان پیامکی

برای اطلاع رسانی بهتر و بدست آوردن بیشترین بازدهی از پیامک های ارسالی، لازم است شماره تماس افرادی را که با اهداف مؤسسه خیریه شما علاقمند هستند و قصد دارند در محقق شدن این اهداف سهیم باشند را جمع آوری کنید.

به این منظور می توانید سامانه پیامک خود را به صورتی تنظیم نمائید تا شماره و نام مخاطب با ارسال کلمه کلیدی به خط اختصاصی تعریف شده از طرف شما در سامانه اس ام اس ثبت گردد.

پس از تنظیم این موارد باید اشتراک پیامکی خود را همه جا تبلیغ نمایید و از مخاطبان بخواهید با عضویت در این اشتراک از جدیدترین اخبار و موضوعات در مورد موسسه شما باخبر شوند.

به این صورت اطمینان خواهید یافت که تمام مخاطبان پیامک های شما، هدف مووسه تان را حائز اهمیت می دانند و در نتیجه پیامک های ارسال شما را با دقت مطالعه می کنند.

یکی از روش های مناسب برای بدست آوردن مشترکان بیشتر برگزاری مسابقه و یا نظرسنجی می باشد ، با این روش مخاطب بیشتری درگیر شده و در نتیجه تعدادافراد بیشتری به لیست مشترکین پنل اس ام اس شما می پیوندند.

همچنین شما باید به اکثریت مخاطبان موسسه خیریه خود توجه کنید و احتمال اینکه افراد جوان تر به برنامه های پیامکی موسسه خیریه شما جواب دهند و کمک های مالی خود را برای شما ارسال کنند بیشتر از سایرین خواهد بود.

پنل پیامک برای مؤسسات خیریه
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۰۹:۱۲ +۰۰:۰۰ فروردین ۴ام, ۱۳۹۷|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|دیدگاه‌ها برای پنل پیامک برای مؤسسات خیریه بسته هستند

درباره نویسنده: