پنل اس ام اس مخابرات تهران

پنل اس ام اس مخابرات تهران

مکث اس ام اس کارگزار رسمی مخابرات تهران می باشد که با کمترین تعرفه ارسال (هر پیامک 9 تومان) فعالیت می کند. در پنل های اس ام اس مکث، انواع روش های ارسال گنجانده شده اند که شما در برگه ی امکانات و تعرفه ها می توانید مشاهده و مقایسه کنید.

با توجه به اینکه شهر تهران به لحاظ جمعیت، پرجمعیت ترین شهر کشور می باشد بنابراین فرصت های شغلی نیز در این شهر زیاد می باشد. از این رو افراد و صاحبان کسب و کار درصدد تبلیغات و معرفی خدمات خود به مشتریان می باشند.

امروز در این مقاله از مکث اس ام اس می خواهیم از امکانات پنل اس ام اس مخابرات تهران و ویژگی های آن صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید..

ارسال به محلات تهران از طریق پنل پیامک مخابرات تهران

در سامانه پیام کوتاه مکث، تمامی محلات تهران تفکیک شده و موجود می باشد. صاحبان پنل اس ام اس اگر قصد ارسال به مناطق مختلف تهران را داشته باشند می توانند به راحتی و با استفاده از امکاناتی که مکث در اختیار آنان قرار داده است، پیامک های تبلیغاتی و حتی خدماتی خود را ارسال کنند و نیز گزارشات ارسال خود را بررسی کنند. امکاناتی چون:

ارسال از روی نقشه تهران از طریق سامانه پیامک مخابرات تهران

کاربران می توانند از روی نقشه محله ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.

ارسال از طریق مناطق کد پستی تهران

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.

ارسال از طریق دکل BTS تهران

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل تهران می تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.

ارسال از طریق تفکیک سن و جنسیت

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در شهر تهران ارسال نمایید.

ارسال از پیش شماره های همراه اول تهران

شما می توانید با انتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال به بانک مشاغل تهران

در سامانه پیام کوتاه مکث، بانک شماره تلفن مشاغل مختلف موجود می باشد. شما می توانید بر طبق نیاز خود از آنها استفاده کنید.

ارسال پیام صوتی تهران

مکث به عنوان سامانه پیام کوتاه مخابرات تهران، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنید تا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.

پنل اس ام اس مخابرات تهران
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم و عاشق تولید محتوا و مقاله نویسی... مدرس زبان انگلیسی و عاشق شعر :) با ستم و جفا خوشم، گرچه درون آتشم... چونکه تو سایه افکنی، بر سرم ای همای من... #مولانا

دیدگاه خود را بنویسید

8 + 1 =