پنل اس ام اس سمنان

پنل اس ام اس سمنان

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای استان سمنان را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک استان سمنان را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی استان سمنان، ارسال از روی نقشه برای استان سمنان، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان سمنان، ارسال پیامک به مشاغل استان سمنان و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان سمنان و امکانات پنل پیامک برای استان سمنان و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف استان سمنان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای سمنان و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف سمنان می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس سمنان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل استان سمنان

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای سمنان و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه سمنان از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل سمنان شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت سمنان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس سمنان بانک شماره موبایل سمنان بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های سمنان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر سمنان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر سمنان می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

پنل اس ام اس سمنان
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۴:۴۴ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

20 − = 15