ویژگی های بهترین پنل پیامک

/, درباره پنل اس ام اس/ویژگی های بهترین پنل پیامک

ویژگی های بهترین پنل پیامک

بیشتر کاربران در فضای اینترنت به دنبال دسترسی به پاسخ این سوال می باشند که بهترین سامانه پیام کوتاه چیست و چه مشخصاتی دارد؟

برای دستیابی به این پاسخ باید به دنبال ویژگی هایی باشیم که عنوان بهترین را به یک سامانه اس ام اس می دهد ،‌از بررسی و جمع بندی این ویژگی هاست که می توان به پاسخ خود دست یابیم.

پشتیبانی مناسب در سامانه پیامک

یک پنل پیامک به خودی خود نمی تواند خوب باشد،‌ ویژگی بهترین بودن ، صرفا به ویژگی های یک نرم افزار نیست بلکه ارتبط مستقیم با کارشناسانی دارد که آن را پشتیبانی می کنند.

اگر بهترین نرم افزار را با بهترین امکانات تهیه کنید اما در زمان های احتیاج به رفع مشکل و یا راهنمایی نتوانیم به کارشناسان مربوط  آن شرکت دسترسی پیدا کنیم به طور حتم هزینه های خود را به هدر داده اید.

لذا پشتیبانی مناسب اولین ویژگی یک پنل پیام کوتاه مناسب می باشد که باید به آن توجه کرد.

 

امکانات مناسب و  کامل نرم افزاری

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در انتخاب بهترین پنل اس ام اس به شما کمک کند ،‌امکانات نرم افزاری آن سامانه می باشد.

این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

ارسال پیامک ساده ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک منطقه ای ،‌ ارسال از روی نقشه گوگل ، ارسال از روی کدپستی ،‌ ارسال پیامک زماندار ،‌ارسال پیامک هوشمند ، ارسال نظیر به نظیر ،‌ گزارش پیامک های رسیده ، نظرسنجی و مسابقه ، منشی پیامک ،‌ارسال پیامک به ایمیل ، دفترچه تلفن پیشرفته ،  ارسال پیامک مناسبت و یا تولد ، ارسال پیامک به خطوط بلکلیست ،پشتیبانی آنلاین ،‌ارسال از روی دکل ایرانسل ، شارژ آنلاین و دستی ، وب سرویس و انتقال به url ،‌تراکنش های مالی ، امکان استفاده از کد تخفیف در شارژ حساب ، امکان ایمپورت از فایل اکسل  و متنی ، امکانات گروه بندی ، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت ، امکان بازگشت هزینه ارسال های ناموفق ،‌ امکان خرید آنلاین خطوط اختصاصی ،‌امکان استعلام آزاد بودن خطوط اختصاصی ، بانک شماره های تلفن همراه با تفکیک استانها و شهرستان ها و مناطق ،‌ بانک اصناف استانی و کلی ،امکان جستجو پیشرفته در دفترچه تلفن ، امکان تغییر پسورد سامانه ، پیشنویس کردن متون پیام کوتاه  و…….

این امکانات امکاناتی می باشند که در صورت وجود ، می توان گفت که پنل اس ام اس مربوطه بهترین پنل پیامک می باشد.

رابطه کاربری آسان

پنل پیامک زمانی می تواند بهترین پنل باشد که ارتباط مناسبی با کاربران بتواند برقرار کند ، به بیان دیگر کاربر به آسانی بتواند با آن کار کند و به هدف های کاری خود دست پیدا کند.

چنانچه کار کردن با یک سامانه پیام کوتاه آنقدر پیچیده باشد که کاربران از کار کردن و اسفاده از آن پشیمان شوند مطمئنا هم به ضرر شرکت ارائه دهنده خدمات بوده و هم به ضرر کاربر استفاده کننده می باشد.

دموی آنلاین

یکی دیگر از نکاتی که باعث میشود متوجه شوید که پنل اس ام اس ، از بهترین سامانه ها می باشد ملاحضه پیش نمایش سامانه پیامک می باشد.

به طور حتم همه ما علاقمندیم که قبل از خرید یک سامانه پیامک ، تصاویری از منوها و یا نحوه کارکرد آن را ببینیم و یا حتی با آن کار کنیم تا با رابطه کاربری آن بیشتر آشنا شویم.

با توجه به مطالبی که به آن اشاره کردیم ، پیشنهاد می کنیم که سامانه پیام کوتاه مکث را ببینید و چنانچه که مطالب فوق را در مورد این پنل پیامک صدق میکرد ، از آن به عنوان یک سامانه پیام کوتاه برای راه اندازی بازاریابی پیامکی و کمپین تبلیغاتی خود و مدیریت مشتریان و کاربرانتان استفاده نمائید.

ویژگی های بهترین پنل پیامک
5 (100%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۳۶:۳۳ +۰۰:۰۰ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۷|امكانات پنل اس ام اس, درباره پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

25 − 19 =