زمانی که شما پنل اس ام اس تهیه می کنید، بعد از مراحل ثبت نام برای اینکه وارد پنل خود شوید از طریق منوی ورود به سامانه با داشتن شناسه و رمز خود می توانید وارد محیط کاربری پنل خود شوید.

اما مساله اصلی زمانی رخ می دهد که حتی با وارد کردن آدرس اینترنتی سامانه ورود،تازه سازی صفحه یا هر صورت دیگری، سایت در دسترس نیست و نمی توان به محیط پنل وارد شد. در این صورت چه باید کرد؟!

امروز در این مقاله از مکث اس ام اس می خواهیم راهکاری برای ورود به سامانه در زمان اختلال، شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید..

آی پی 37.130.202.188 آدرس ورود مستقیم به سامانه پیامک

قبل از هرچیز شاید سوال بسیاری از مخاطبان این باشد که اصلا آی پی آدرس چیست؟ در یک تعریف کلی می توان گفت آی پی آدرس (IP address)، نشانی عددی است که به هریک از دستگاه‌ها و رایانه های متصل به شبکهٔ رایانه‌ای که بر مبنای نمایه TCP/IP (از جمله اینترنت) کار می‌کند، اختصاص داده می‌شوند.

ارسال هوشمند آیدی تلگرام، اینستاگرام و شماره تماس
>

هر سایت اینترنتی دارای یک آی پی آدرس می باشد. به عنوان مثال دامنه www.google.com آی پی آدرس منحصر به فردی دارد.

در صورتیکه به هر دلیلی در بالا آمدن سایت اختلالی وجود داشته باشد، شما می توانید با وارد کرد آی پی 37.130.202.188 در قسمت نوار جستجو مرورگر خود، به صورت مستقیم وارد سامانه شوید تا فرم ورود باز شود.

آی پی آدرس 37.130.202.188

کاربرد ورود از IP برای نمایندگان

همچنین؛ ورود از طریق آی پی آدرس گاهی برای نمایندگان نیز کابرد دارد بدین صورت که اگر نماینده ای دامنه اختصاصی نداشته باشد و یا مشکلی برای دامنه اش پیش آمده باشد، موقتا می تواند آی پی 37.130.202.188 را به کاربران خود معرفی کند. توجه کنید که در صفحه فرم ورود باز شده از طریق این آی پی، هیچ نام و نشانی از مکث اس ام اس وجود ندارد و کابران بعد از ورود، وارد محیط کاربری خود با تنظیمات نماینده ی مستقیم خود خواهند شد و به این ترتیب ریبرندینگ و استقلال کاری نماینده به هیچ عنوان با مشکل مواجه نخواهد شد.