مزیت های تبلیغات پیام کوتاه برای انواع شرکت های حمل و نقل

//مزیت های تبلیغات پیام کوتاه برای انواع شرکت های حمل و نقل

مزیت های تبلیغات پیام کوتاه برای انواع شرکت های حمل و نقل

همیشه جزئیات و امور ریزه کاری یک کسب و کار است که هویت یک برند و یا محصول را مشخص می کند که این امر سبب میشود نام برند شما در ذهن مشتریان تان زنده بماند.

برای کسب و کارهایی از قبیل شرکت های حمل و نقل از قبیل تاکسی ها، نرم افزارهای تاکسی رانی ، شرکت های باربری  و … هیچ چیز مانند ارسال به موقع پیامک ها مشتریان را خوشحال و راضی نگه نمیدارد.

در این مطلب به طور کل در مورد مزایایی که پنل اس ام اس می تواند برای شرکت های حمل و نقل داشته باشد توضیح می دهیم.

کنترل پرداخت ها از طریق اس ام اس

داشتن یک سامانه پیام کوتاه می تواند به شرکت ها در بحث امور مالی و حساب کتاب ها کمک بسزایی داشته باشد.

یک پنل پیام کوتاه می تواند بار این مسئولیت دشوار را بر دوش بگیرد، اگر از نرم افزار حسابداری استفاده می کنید میتوانید به راحتی این نرم افزار را به پنل اس ام اس خود متصل کنید.

پیامک تنها چیزی که مشتریان شما می خوانند

به طور معمول نحوه ارتباط برقرار کردن شرکت های حمل و نقل با مشتریان طی یک فرآیند قدم به قدم می باشد که منظور از این فرآیند این است که مشتریان نیاز دارند که در هر مرحله ای که بخشی از کارشان انجام میشود، از انجام آن مطلع باشند به طور مثال از تحویل محموله ارسالی خود مطلع شوند.

هرکدام از این مراحل فرصتی است که شما با مشتریان خود درگیر شوید و ارتباطتان را با آنها تقویت کنید، با استفاده از خدمات سامانه پیامک مشتریان را هر لحظه از جزئیات کار خود آگاه سازید، این کار علاوه بر کم هزینه بودن برای شما باعث میشود مشتریان دید مثبت و جذابی را نسبت به شما و برندتان در ذهن داشته باشند.

تصور کنید از یکی از آژانس های مسافربری ماشینی را درخواست کرده اید و ممکن است آژانس با تاخیر به محل برسد،  اس ام اسی از طرف آژانس دریافت می کنید که به شما این تاخیر را از قبل اطلاع می دهد و شما دیگر نیازی نیست تا در سرما و یا گرما منتظر بمانید.

و یا اینکه شرکت باربری لحظه ی تحویل بار را با یک پیامک به شما اطلاع دهد و شما را از نگرانی نرسیدن محموله تان در بیاورد.

این پیامک های ارسالی هزینه ناچیزی دارند ، اما هزاران برابر برای کسب و کار و برند شما ارزش کیفی به همراه دارد چرا که با این کار نشان می دهید که به وقت مشتریان اهمیت می دهید.

پیشنهادات خود را از طریق پیامک ارسال کنید

ممکن است در بعضی از روزها سرتان خلوت باشد و نیاز به مشتریان بیشتری دارید ، میتوانید با ارسال تخفیفات ویژه و یا برگزاری مسابقات مشتریان بیشتری را جذب کنید، فقط باید دقت داشته باشید که پیشنهادات ارزشمندی را به آنها ارائه دهید!

مزیت های تبلیغات پیام کوتاه برای انواع شرکت های حمل و نقل
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۳۴:۳۶ +۰۰:۰۰ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۷|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

66 − = 61