مزایا و کاربرد پنل پیام کوتاه برای خشکشوئی ها

//مزایا و کاربرد پنل پیام کوتاه برای خشکشوئی ها

مزایا و کاربرد پنل پیام کوتاه برای خشکشوئی ها

امروزه با گسترش فرهنگ ،بر تعداد کاربران تلفن های همراه نیز روز به روز افزوده میشود، با افزایش استفاده کنندگان از تلفن همراه بازاریابی پیامکی به یکی از شیوه های مفید برای تبلیغات و گسترش تجارت در بازار تبدیل شده است.

صنف خشکشویی ها و صاحبین این کسب و کار نیز میتوانند با استفاده از امکانات پنل اس ام اس و مزایای بازاریابی پیامکی، بر تعداد مشتریان خود بیفزایند.

در این مطلب به چند نمونه کاربرد پیامک و بازاریابی پیامکی برای خشکشویی ها اشاره میکنیم.

برای شروع کار ابتدا باید تبلیغاتی برای معرفی کار خود انجام دهید، که با انتخاب سامانه پیامکی خوب و حرفه ای و استفاده از امکانات آن میتوانید این کار را انجام دهید.

سپس با جمع آوری شماره تلفن مشتریان خود و راه اندازی بانک تلفن و ارسال پیامک تبلیغاتی برای آنان بر تعداد مشتریان خود بیفزایید.

همانطور که در مبحث های قبل نیز به آن اشاره کردیم برای جمع آوری شماره تلفن های مخاطبین باید با استفاده از تبلیغات میدانی و ایجاد خبرنامه پیامکی، از مشتریان بخواهید به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند.

همچنین میتوانید با استفاده از بانک تلفن همراهی که سامانه پیام کوتاه در اختیار شما قرار میدهد به مخاطبین محدوده کاری خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

برای نمونه میتوانید اینگونه پیامک را ارسال کنید :

تخفیف ویژه خشکشوئی…..

با تحویل سه پیراهن، پیراهن سوم بصورت رایگان برای شما شستشو و خشک میشود.

ارسال پیامک با لحن صمیمی برای مشتریان خشکشوئی

برای پیشبرد اهداف و گسترش کسب و کارتان باید بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهید. میتوانید با نوشتن مشخصات و شماره موبایل افردای که لباسی به خشکشوئی جهت تمیز شدن تحویل میدهند، یک بانک موبایل حرفه ای برای ارسال پیامک هایتان درست کنید. که با استفاده از این شماره ها هنگام آماده شدن لباس مشتریان با ارسال یک پیامک آنها را از این موضوع مطلع سازید. ارسال این نوع پیامک ها به مرور زمان اسم خشکشوئی شما را بر سر زبانها خواهد انداخت.

 

 

 

مزایا و کاربرد پنل پیام کوتاه برای خشکشوئی ها
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۲۲:۵۳ +۰۰:۰۰ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

87 + = 89