مزایا و کاربرد پنل اس ام اس برای گالری ها

//مزایا و کاربرد پنل اس ام اس برای گالری ها

مزایا و کاربرد پنل اس ام اس برای گالری ها

ممکن است شما یک هنرمند و یا صاحب یک گالری باشید و به فکر این باشید که برای گسترش کسب و کار خود و هنرمندانی که برای برپایی نمایشگاه به گالری شما مراجعه کرده اند چه راه کارهایی وجود دارد.

استفاده از پنل پیام کوتاه و بازاریابی پیامکی یکی از راه کارهای مفید و موثر برای گسترش کسب و کار شما می باشد، به طور مثال قصد برپایی نمایشگاهی را دارید، میتوانید با ارسال پیامک علاقمندان زیادی را از این موضوع آگاه سازید.

در این مطلب به چند نمونه کاربرد پیامک برای کسب و کار شما اشاره میکنیم.

در ابتدا باید این موضوع را دوباره یادآوری کنیم که بعلت محدودیت تعدا کاراکتر(فارسی 70 کاراکتر و انگلیسی 120کاراکتر) متن انتخابی و ارسالی شما باید مختصر و مفید باشد و همچنین از تاثیرگذاری بالایی برخوردار باشد.

تاثیرگذار ترین پیامک های تبلیغاتی آنهایی هستند که در مدت کوتاه و سریع اطلاعات و پیشنهادات را بدست مخاطب برساند، هر چه اطلاعات شما در مورد مخاطبانتان از جمله علایق آنها بیشتر باشد ،پیامک شما تاثیرگذارتر خواهد بود.

اعلام رویدادهای گالری

به طور حتم گالری شما هرچند وقت یکبار نمایشگاهی را برگزار میکند، برای اطلاع رسانی این موضوع به مخاطبان میتوانید با ارسال پیامک آنها را از این موضوع مطلع سازید. یقینا مخاطبانی که عضو خبرنامه پیامکی گالری شما هستند از این موضوع استقبال خواهند کرد.

نمایشگاه نقاشی…..از تاریخ……….تا تاریخ……..ساعت……

گالری سبز

مهمانان ویژه گالری

نمایشگاهی برگزار کرده اید و علاوه بر آثار هنرمندان، یک مهمان ویژه نیز در گالری شما حضور خواهند داشت، با ارسال پیامک به مشترکین خبرنامه پیامکی آنها را از این موضوع مطلع سازید.این گونه خبر رسانی ها همیشه از استقبال خوبی برخوردار می شوند.

تبلیغ گالری

میتوانید با ارسال پیامک تبلیغاتی در مورد گالری خود، آن را تبلیغ کنید.یک پیامک تبلیغاتی گالری را میتوانید به منطقه فعالیت خود بفرستید و از مخاطبان بخواهید به اشتراک خبرنامه پیامکی هنری شما در بیایند.

همچنین این نکته را بخاطر داشته باشید که تعداد ارسال این پیامک ها محدود باشد تا موجب آزار مخاطبان نشود.

ارسال دعوتنامه

ممکن است قصد برگزاری نمایشگاه خاصی را داشته باشید ، و قصد دعوت مهمانان ویژه را دارید، با ارسال پیامک مهمان ویژه خود را به صورت رسمی برای افتتاحیه و یا اختتامیه دعوت کنید.

برگزاری نمایشگاه

برای برگزاری نمایشگاه میتوانید با ارسال پیام کوتاه از علاقمندان و یا هنرمندان دعوت کنید تا در این نمایشگاه شرکت کنند.

نمایشگاه نقاشی با موضوع………از هنرمندان و علاقمندان دعوت میشود تا جهت شرکت در این نمایشگاه آثار خود را تا تاریخ……… به گالری تحویل بدهند.

گالری سبز

 

مزایا و کاربرد پنل اس ام اس برای گالری ها
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۲۳:۵۷ +۰۰:۰۰ آذر ۹ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 1 = 9