مزایا و کاربرد سامانه پیامک برای سینماها

//مزایا و کاربرد سامانه پیامک برای سینماها

مزایا و کاربرد سامانه پیامک برای سینماها

استفاده از سامانه پیام کوتاه و بازاریابی پیامکی یک راه مطمئن و سریع برای جذب بیشتر تماشاچیان سالن های سینما می باشد. با توجه به اینکه در صنعت سینما رقابت های تنگاتنگی وجود دارد ابزاری مثل بازاریابی پیامکی میتواند کمک بسزایی برای دارندگان سالن های سینما داشته باشد.

در این مطلب به چند نمونه از کاربردها و ویژگی های بازاریابی پیام کوتاه برای دارندگان سالن های سینما اشاره می کنیم.

جذب تماشاچیان جدید

بازاریابی پیامکی میتواند کمک موثری را برای جذب بیشتر تماشاچی داشته باشد.هر چقدر تعداد تماشاچیان بیشتر باشد، آمار کسب سود سالن های سینما و شهرت آنها نیز بیشتر می شود. میتوانید با در نظر گرفتن کپن های تخفیف و یا ارائه بلیط های نیم بهاء مشتریان بیشتری را جذب سالن های سینما کنید.

ارائه خدمات بهتر  و اطلاع رسانی اخبار سالن سینما

میتوانید با استفاده از بازاریابی پیامکی کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان را بالا ببرد.همچنین میتوانید با ارسال پیامک آنها را از فیلم های روی پرده و سانس نمایش فیلمهای سینما خود آگاه سازید. میتوانید مشتریان را از فیلم هایی که قرار است در آینده روی پرده بیایند نیز مطلع سازید. و یا به طور مثال جهت نمایش یک فیلم کارگردان و دست اندرکاران آن فیلم نیز در سینمای شما قرار است که حضور داشته باشند، این خبر را با ارسال پیامک انبوه میتوانید به اطلاع مشتریان برسانید.

ارتباط با تماشاچیان

برقراری ارتباط صمیمانه با مشتریان در هر کسب و کاری از رموز موفقیت می باشد.میتوانید برای تماشاچیان سینمای خود پکیج ها و تخفیفات منحصربفرد و خاص مشتریان وفادار را ارائه بدهید.

پر کردن صندلی های سینما

بوسیله بازاریابی پیامکی برای سینماها میتوانید انبوهی از تماشاچیان را روانه سینما کنید. پیامک بعلت مقرون بصرفه بودن و سرعت پاسخگویی بالا و دسترسی برای تمام اقشار یک جامعه، میتواند یک ابزار مهم برای جذب بیشتر مشتری برای کسب و کارهای مختلف باشد.

مزایا و کاربرد سامانه پیامک برای سینماها
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۲۴:۳۱ +۰۰:۰۰ آذر ۸ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 4 = 1