مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاطان

//مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاطان

مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاطان

با توجه به فرا رسیدن سال نو ، خیاطان در سرتاسر کشور سرشان شلوغ خواهد شد.

با در نظر گرفتن اینکه در بسیاری از مکان ها کت وشلوار رسمی به عنوان لباس عید پذیرفته شده است، خرید کت و شلوار به یک گزینه ی پرطرفدار در بین آقایان شناخته شده است و بیشتر مشتریان در فکر سفارش کت و شلوارهای جدید خود می باشند ، بازاریابی پیامکی در این راه می تواند به خیاطان کمک شایانی داشته باشد.

استراتژی بازاریابی پیامکی برای خیاطان

مدل های محبوب

با توجه به نزدیک شدن به سال نو ،بازاریابی اس ام اسی یکی از روش های عالی برای آگاه ساختن مشتریان از مدل های جدید می باشد.

میتوانید با استفاده از ارسال پیامک، لینک های سایت اصلی مدل های جدید را برایشان ارسال کنید، بنابراین به راحتی مشتریان امکان بررسی مدل های جدید را خواهند داشت.

توجه داشته باشید که پیامک را در اوقات مناسب برای مشتریان ارسال کنید.

تایید رزرو

بعد از رزرو مشتری، می توانید یک اس ام اس حاوی تائید رزرو برای وی ارسال کنید، در صورتی که یادآوری را در قالب پیامک برای مشتری ارسال کنید وی مجبور نیست به صورت کتبی نسبت به یادداشت کردن موعد اقدام کند.

پیشنهادات ویژه

در صورتی که تصمیم به فروش مخصوص در سال را داشتید میتوانید با استفاده از سامانه پیامک و بازاریابی اس ام اسی برای اطلاع رسانی به مشتریان خیاطی اقدام کنید، زیرا مشتریان پیامک ها را سریع تر میخوانند و احتمال اینکه مشتری بعد از دریافت پیامک شما دست به کار شود بسیار بیشتر است.

یادآوری ها

بوسیله بازاریابی پیامکی می توانید تاریخ رزرو پرو لباس مشتریان را به آنها یادآوری کنید و یا زمان تحویل سفارش را به آنها اطلاع دهید.

برنامه برای مشتریان وفادار

می توانید با استفاده از ارسال پیامک از مشتریان خود تشکر کرده و آرزوی بهترین ها را در سال جدید بهمراه ارسال هدایا و یا تخفیفات ویژه مشتریان وفادار برای آنها داشته باشید.

میتوانید از مشتریان خود بخواهید به عضویت در کمپین مشتریان وفادار درآیند تا بتوانید برای آنها پیامک تشکر ارسال کنید.

 

مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاطان
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۱۹:۰۷ +۰۰:۰۰ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

49 − 41 =