ماژول تبریک تولد یا رویداد

//ماژول تبریک تولد یا رویداد

ماژول تبریک تولد یا رویداد

احتمالا شما نیز به فکر ارسال پیام تبریک تولد یا مناسبت های مختلف از قبیل تبریک سالگرد ازدواج و … برای مخاطبین و مشتریان خود بوده اید ، در صورتی که بخواهید پیامکی برای رویداد ها و تبریکات به مشتریان خود ارسال کنید می توانید از ماژول تبریک تولد در سامانه پیامک مکث استفاده کنید.

ماژول تبریکات قابلیت این را دارد که بصورت خودکار رویداد های ثبت شده را با متن دلخواه و تعریف شده توسط شما را به مشتریان تان یادآوری کند.

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا برای انجام این امورات باید از ماژول ارسال تبریکات استفاده نمود؟

در ادامه مطلب به جواب این سوال می پردازیم.

از مهمترین ویژگی هایی که این ماژول دارد این است که، با استفاده از آن می توانید به صورت اتوماتیک وار و در کمترین زمان ممکن مناسبتهای مختلف را به کاربران و مشتریان تان یادآوری نمائید و با این کار به آنها نشان دهید که برایشان ارزش قائل هستید، همچنین این امر موجب ایجاد ذهنیت مثبت و علاقه در مشتریان شما خواهد شد و باعث میشود دید مخاطب نسبت به شما بهتر شود.

 

یکی دیگر از ویژگی های این ماژول قابلیت تنظیم رویدادهای مختلف می باشد و این که شما می توانید به صورت نامحدود مناسبت ثبت نمائید ، همچنین می توان ارسال تبریکات مناسبت با نام و نام خانوادگی را به عنوان ویژگی دیگر این ماژول دانست.

به مثال پائین توجه فرمائید :

مشتری گرامی جناب آقای………..

تولد آغاز زیبایی هاست،

این روز شیرین را به شما تبریک عرض می نمائیم.

فروشگاه ……..

جهت استفاده از این ماژول تنها کافی است یک بار دیتا با اطلاعات مربوطه به مخاطبان خود را وارد دفترچه تلفن در سامانه پیامک کرده تا پس از آن ارسال پیامک تمامی رویدادها انجام بگیرد.

لازم به ذکر است که برای ارسال پیامک های مناسبتی، بهترین ساعت ارسال بین ساعت 10 الی 12 صبح می باشد.

 

 

 

ماژول تبریک تولد یا رویداد
4.9 (97.14%) 7 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۴۱:۴۷ +۰۰:۰۰ دی ۲۴ام, ۱۳۹۶|امكانات پنل اس ام اس|یک دیدگاه

درباره نویسنده:

یک دیدگاه

  1. […] پیامک ،‌ارسال پیامک به ایمیل ، دفترچه تلفن پیشرفته ،  ارسال پیامک مناسبت و یا تولد ، ارسال پیامک به خطوط بلکلیست ،پشتیبانی آنلاین […]

دیدگاه خود را بنویسید

1 + = 6