0
0
2
0
روز
2
2
ساعت
4
5
دقیقه
1
2
ثانیه

سامانه پیامک گرگان

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای استان گرگان را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک استان گرگان را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی استان گرگان، ارسال از روی نقشه برای استان گرگان، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان گرگان، ارسال پیامک به مشاغل استان گرگان و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان گرگان و امکانات پنل پیامک برای استان گرگان و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف استان گرگان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان گرگان و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان گرگان می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان گرگان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای استان گرگان

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای استان گرگان و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه استان گرگان از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان گرگان شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان گرگان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس استان گرگان بانک شماره موبایل استان گرگان بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان گرگان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر استان گرگان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر  گرگان می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

81 + = 85