سامانه پیامک کرمانشاه

//سامانه پیامک کرمانشاه

سامانه پیامک کرمانشاه

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای کرمانشاه را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک کرمانشاه را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی کرمانشاه، ارسال از روی نقشه برای کرمانشاه، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای کرمانشاه، ارسال پیامک به مشاغل کرمانشاه و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس کرمانشاه و امکانات پنل پیامک برای کرمانشاه و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای کرمانشاه

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای کرمانشاه و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه کرمانشاه از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل کرمانشاه شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای کرمانشاه

یکی از امکانات سامانه اس ام اس کرمانشاه بانک شماره موبایل کرمانشاه بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های کرمانشاه استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان کرمانشاه که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر کرمانشاه می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

ارسال پیامک برای اصناف کرمانشاه

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای کرمانشاه و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف کرمانشاه می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس کرمانشاه قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

سامانه پیامک کرمانشاه
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۳:۵۷:۵۶ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|دیدگاه‌ها برای سامانه پیامک کرمانشاه بسته هستند

درباره نویسنده: