سامانه اس ام اس اهواز

سامانه اس ام اس اهواز

در زمان های گذشته برای ارسال پیامک انبوه از تلفن های همراه استفاده میشده است که اینکار به طبع بسیار زمانبر بوده است.

اما امروزه سامانه پیامک این کار را آسان کرده و کاربران می توانند به راحتی به حجم بالایی از شماره های موبایل در یک لحظه پیام کوتاه ارسال کنند.

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس اهواز و امکانات پنل پیامک برای اهواز و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای اهواز

ارسال پیامک از روی نقشه برای اهواز امکانی است که از روی دیتا بیس کدپستی بناگذاری شده است. در واقع شماره های مناطق پستی اهواز را در نقشه دیجیتالی مانند نقشه گوگل برایتان آماه کرده ایم. شما در محیط سامانه پیامک از قسمت ارسال پیامک ارسال از روی نقشه را انتخاب و بعد شهر اهواز را انتخاب میکنید تا نقشه دیجیتالی برایتان نشان داده شود. مناطق مختلف روی نقشه به بلوکهای کوچک قابل انتخاب تقسیم شده اند که شما میتوانید از روی نقشه منطقه مورد نظر خود در شهر اهواز را انتخاب کنید و به آن مناطق متن تبلیغاتی خودتان را در قالب پیامک ارسال کنید.

ارسال پیام کوتاه به یک محدوده خاص قطعا هدفمند بوده و انتخاب محدوده مورد نظر از روی نقشه بسیار ساده می باشد و می توانید از این امکان فوق العاده به سادگی بهره مند شوید.

ارسال پیامک برای اصناف اهواز

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر اهواز و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف اهواز می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

سامانه اس ام اس اهواز
5 (100%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۰۰:۰۱ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۷|پنل اس ام اس برای شهرهای مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

43 − 42 =