روش های تبلیغات برای قالیشویی ها

//روش های تبلیغات برای قالیشویی ها

روش های تبلیغات برای قالیشویی ها

در ماه های آخر سال همه درگیر کار و تلاش برای فروش بیشتر در صنف و کسب و کار خودشان هستند، شرکت ها و موسسات خدماتی در حال ارائه بهترین خدمات هستند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

یکی از این مجموعه ها خدمات قالیشویی می باشد که در ایام آخر سال تلاش بیشتری در این راستا دارند و به فکر جذب بیشتر مشتری  هستند از جمله پخش تراکت تبلیغاتی ، برچسب زدن به دیوار های سطح شهر و…..

بهترین روش برای تبلیغات استفاده از سامانه پیامک و ارسال پیام کوتاه می باشد ، در این مقاله به انواع روش های ارسال پیامک های تبلیغاتی جهت جذب مشتری صنف قالیشویان می پردازیم.

زمانی که صحبت از ارسال پیامک تبلیغاتی به میان می آید یک چیز ممکن است به ذهن همه ما بیاید و آن هم این است که دیگر کسی پیامک های تبلیغاتی را نمی خواند و یا اینکه افراد بیشتری پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند.

اما میتوانید با استفاده از روش های درست بازاریابی پیامکی و امکانات پنل اس ام اس قالیشویی این مشکلات را به آسانی حل کنید.

راه حل های درست

مرحله اول اینکه شما باید مناطق مورد هدف با کسب و کار خود را شناسایی کنید، باید این نکته را بدانید که در چه منطقه ای میخواهید پیامک تبلیغاتی داشته باشید، به طور مثال ممکن است بعد از مدتی بگویید که پیامک های تبلیغاتی هیچ سودی برای شما نداشته است و وقتی علت را جستجو می کنیم متوجه میشویم که شما به جای منطقه ی فعالیت خود برای مناطق دیگر که مجموعه های قالیشویی در آن بیشتر بوده است،‌پیامک تبلیغاتی ارسال کرده اید و این یعنی هدف گذاری اشتباه!

شما بایستی منطقه جغرافیایی خود را با توجه به روش های ارسال پیامک موجود در سامانه پیام کوتاه مکث انتخاب نمائید مانند ارسال با کد پستی، ارسال از روی نقشه و….

در مرحله دوم شما باید مخاطبین خود را شناسایی کنید، اینکه به چه گروهی از افراد میخواهید پیامک تبیلغاتی ارسال کنید؟

مطمئنا افراد ما بین 15 الی 20 سال مخاطب هدف کسب و کار شما نخواهند بود و بیشترین هدف گذاری شما باید افراد دارای 30 سال باشند،‌خانمها بهترین گروه مخاطب شما می باشند.

میتوانید با استفاده از ماژول های پنل اس ام اس مکث ، از قبیل ارسال بر اساس سن و تفکیک جنسیتی ارسال پیامک خود را به راحتی و آسانی انجام دهید.

در مرحله سوم باید یک متن تبلیغاتی مناسب و جذب کننده برای مشتریان و مخاطبین خود ارسال کنید.

رقابت های آخر سال زیاد و حساس می باشند و شما باید وجه تمایزی نسبت به رقبای خود داشته باشید.

به پیامک های نمونه ارائه شده توجه فرمائید:

•25٪ تخفیف قالیشویی………. فقط تا ساعت 18 امروز.

•با نشان دادن این پیامک از 10٪ تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

قالیشویی……………..

یکی دیگر از روش های جذب بیشتر مشتریان بعد از ارائه خدمات به آنها ارسال پیامک با مضمون پیشنهاد و یا انتقاد می باشد.

آیا از خدمات قالیشویی ……… راضی بوده اید؟

1-بله

2-خیر

همچنین می توانید در صورت گرفتن جواب بله از رضایت درباره خدمات خود، از مشتری تشکر کرده و برای خدمات بعدی کپن تخفیف ارائه کنید.

روش های تبلیغات برای قالیشویی ها
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۲۸:۲۷ +۰۰:۰۰ اسفند ۲ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|۲ دیدگاه

درباره نویسنده:

۲ دیدگاه

  1. […] روش های تبلیغات برای قالیشویی ها پنل اس ام اس مکث […]

  2. […] روش های تبلیغات برای قالیشویی ها پنل اس ام اس مکث […]

دیدگاه خود را بنویسید

− 4 = 2