راه کار استفاده از پیام کوتاه برای فروشگاه آنلاین

//راه کار استفاده از پیام کوتاه برای فروشگاه آنلاین

راه کار استفاده از پیام کوتاه برای فروشگاه آنلاین

روش های تجارت و فروش محصولات روز به روز در حال تغییر و رشد می باشند و صاحبان کسب و کارها روش صرفه جویی را در پیش گرفته اند و همچنین سعی دارند با تکنولوژی روز قدم بردارند که میتوان یک نمونه از این تجارت ها را، فروشگاه های آنلاین نام برد.

صاحبان این فروشگاه ها به جای پرداخت اجاره فروشگاه ، مبلغ بسیار کمتری را برای وب سایت فروش خود پرداخت میکنند و تمرکز خود را بر روی فروش الکترونیکی میگذارند.

به همین علت داشتن یک سامانه اس ام اس و بازاریابی پیامکی یک راه کار خوب تبلیغاتی برای این دسته از افراد می باشد.

در این مطلب به چند نمونه راه کار پر استفاده پیامکی برای فروشگاه های آنلاین اشاره میکنیم:

پیش فروش محصولات جدید

اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین باشید میدانید که معرفی و فروش محصولات جدید چقدر سخت و حساس می باشد، نمیتوانید بدون معرفی از قبل محصول جدید را به فروشگاه تان اضافه کنید و انتظار داشته باشید که مشتریان به طور اتفاقی از این محصولات خرید کنند.

باید محصولات جدید را از پیش معرفی کنید و مشتریان خود را در انتظار بگذارید، این یک روش مفید برای جذب بیشتر مشتری می باشد.  میتوانید این معرفی را از طریق ارسال اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید و آنها را ترغیب به بازدید از فروشگاه و خرید کنید.

اتصال به دیگر شبکه های اجتماعی و یا عضویت در خبرنامه ایمیلی

می توانید با استفاده از بازاریابی پیام کوتاه تعداد افرادی را که از دیگر شبکه های اجتماعی شما بازدید میکنند را افزایش دهید و یا تعداد اعضای خبرنامه ایمیلی را نیز گسترش دهید.

مزایا و امکانات پنل پیام کوتاه مکث اس ام اس این امکان را به کاربر میدهد تا به راحتی این دو راه ارتباطی خود را با کاربران تقویت کنند.

ارائه تخفیف با ارسال پیامک

ممکن است گاهی اوقات از طرف فروشگاهی پیامی با این مضمون دریافت کنید که ” با نشان دادن این پیامک از 10٪ تخیف برخوردار خواهید شد”. به طور حتم فروشگاه هایی که محصولات خود را به صورت آنلاین ارائه میدهند نمیتوانند از این نوع پیامک استفاده کنند زیرا حضور در فروشگاه امکان پذیر نمی باشد.

به جای ارسال این نوع پیامک میتوانید یک کلمه کلیدی و یک شماره اختصاصی تعیین کنید و از مشتریان خود بخواهید با ارسال کلمه کلیدی به خط اختصاصی از تخفیفات شما بهره مند شوند.

ارسال پیامک های تایید خرید موفق

برای ایجاد حس اعتماد و از بین بردن نگرانی خریدارن فروشگاههای اینترنتی بهتر است بعد از اینکه مشتری محصول مورد نظر را خریداری و هزینه آن را پرداخت کرد بلافاصله یک پیامک حاوی جزییات محصول خریداری شده و اطلاع در مورد موفق بودن خریدش برای خریدار ارسال شود. و حتی پیامکی نیز به مدیر سایت ارسال شود تا از به فروش رفتن فلان محصول در لحظه خبردار شود.

برای اینکار باید فروشگاه اینترنتی خود را به وبسرویسAPI سامانه پیامک متصل کنید که نیازمند نوشتن چند خط کد در سیستم سایت هست ولی اگر از فروشگاه سازهای آماده مانند ووکامرس استفاده میکنید میتوانید از افزونه پیامک ووکامرس بدون نیاز به کدنویسی استفاده کنید.

 

 

راه کار استفاده از پیام کوتاه برای فروشگاه آنلاین
4.9 (97.5%) 8 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۳۷:۵۵ +۰۰:۰۰ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۶|کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

2 + 3 =